V sedacích soupravách Natuzzi Italia je propojen design s inovací a komfortem

Hana Benešová
27. Únor 2017
Krásné, inovativní a neuvěřitelně pohodlné sedací soupravy Natuzzi Italia jsou vyráběné pro lidi, kteří vyžadují design v propojení s komfortem. Pohovky jsou vyrobeny v Itálii a jsou navrženy tak, abyste se v nich cítili dobře, bylo o vás postaráno, rozmazlovaly vás a vy si mohli příjemně užívat volných chvil. Pohovky s polohovacím mechanismem jsou pohovky, které jednoduše musíte mít, pokud máte rádi inovaci, design a komfort.

Sedací soupravy Natuzzi Italia se mohou pochlubit polohovacím mechanismem, kterým se jednoduše ze sedu se dostanete do pololehu a během pár sekund máte maximální komfort, jaký lze dosáhnout. Natuzzi polohovací systém se nabízí buď v podobě mechanického systému, nebo elektrického systému.

Za pouhých 7 sekund tak získáte příjemné relaxační místo. V případě elektrického polohovacího systému, též nazývaného jako “soft touch”, stačí jen lehce rukou přejet bok pohovky, ve které je důmyslně zabudovaný sensor a díky němu se jednoduše nastartuje změna polohy sedáku.

Polohovatelné opěry zad přejí i vašemu zdraví. Možnost individuálního nastavení výšky opěry zad je důležitá pro zdravý posed, kdy při větším záklonu při sezení by měly být záda co nejvíce podepřena.

U moderních pohovek, kde hrají roli zejména čisté linie, je nutné vybrat i vhodný typ čalounění. A právě kůže zcela jistě patří k top materiálům, které svým stářím získávají punc originality. Vlastnosti polohovacích pohovek se neustále vyvíjí a možnost nastavení individuálního sklonu opěr pohovek je zcela jistě vítaná vymoženost.

Objevte kolekci pohovek Natuzzi Italia s polohovacím mechanismem a nechte se unášet na vlnách pohody a relaxu. Do 26. března 2017 platí na všechny pohovky s polohovacími mechanismy zvýhodněná nabídka v podobě 15% slevy.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor