VALENTÝNSKÉ CESTOVÁNÍ S KUFRY OD RIMOWY

Michal Hutta
17. Leden 2014

Svatý Valentýn je nejen svátkem zamilovaných, ale také skvělou příležitostí překvapit svoji drahou polovičku a vyrazit třeba na prodloužený víkend do jedné z evropských metropolí.

S kufry RIMOWA může překvapení začít ještě před samotnou cestou. Výjimečně lehké, avšak extrémně pevné a robustní polykarbonátové kufry z kolekce SALSA jsou díky nízké váze skvělým společníkem na cesty.

Co může být větším důkazem lásky než vzít ženu na nákupy do Paříže? Kufry Salsa Air jsou tou nejlehčí volbou. Mají sníženou hmotnost až o 30 % a jsou k dostání v pěti zajímavých barvách.

S kufrem Salsa Deluxe Hybrid jsou všechny potřebné věci, jako jsou doklady, telefon či iPad ihned po ruce bez otevírání celého zavazadla, a to díky třem předním kapsám z pevné textilie.

Cestování ve dvou usnadňuje také obzvláště prostorný kufr RIMOWA Salsa 3-Suiter s ojedinělým dvoukomorovým uspořádáním. Oddělený úložný prostor umožňuje zabalit přehledně pro dva a cestovat pouze s jedním kufrem.

Mimořádná kvalita, exkluzivní design a technické detaily, jako je systém koleček Multiwheel pro snadnou manipulaci, teleskopické madlo či zabudovaný kombinační zámek činí cestování s kufrem RIMOWA nezapomenutelným zážitkem.

Rimowa
Pařížšká 26
Praha 1

www.rimowa.com

              

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor