NEWS & ARTICLES

VanDutch 56 – následník trůnu na vlnách

ARTICLE BY
VanDutch 56 - následovník legendárního modelu 55

Nizozemská loděnice Vanguard Dutch Marine Limited byla v Heerenveenu založena v roce 2009 a její luxusní jachty se od té doby dostaly jak do obecného povědomí, tak do flotil mnoha celebrit ze světa sportu i šoubyznysu, a nejen jich. Lodě s touto značkou dosáhly v poměrně krátkém čase značné popularity díky svým skvělým technickým parametrům i futuristickému, přesto však elegantnímu a nesmírně zajímavému, designu. Přelomovým modelem se v historii firmy stala především jachta VanDutch 55. Je pravděpodobné, že se s ní stejně jako dnes budeme ještě dlouho setkávat v evropských, amerických, karibských i jiných přístavech. Již dnes se ale v loděnicích intenzivně pracuje na právoplatném následníkovi trůnu. V roce 2019, deset let po založení společnosti, by se na trh měla dostat nová vlajková loď společnosti – VanDutch56.

VanDutch 56 - následovník legendárního modelu 55

Na první pohled zaujme vzhled jachty, kterým se jachta jasně hlásí k odkazu své úspěšné předchůdkyně. Zákazníci si navíc budou moci zvolit i model označený jako 56T se stříškou, pro některé zákazníky s ní bude jachta ještě přitažlivější. I rozměry odpovídají modelu VanDutch 55, s délkou 16,5 m a maximální šířkou 4,5 m jsou prakticky identické. Pohodlí a luxusu této jachty si bude moci užívat celých 12 lidí. K dispozici jim budou pohodlné sedací soupravy, šikovně rozmístěné bary, ledničky, špičkový audiosystém či kajuta pro odpočinek.

I interiér nabízí luxus a pohodlí všem cestujícím

Dvojice motorů Volvo Penta D13 900 HP je schopná dodat jachtě rychlost až 38 uzlů. LED osvětlení podlahy nebo trupu pod čarou ponoru jsou estetickým, přesto však nesmírně oblíbeným, prvkem. Samozřejmostí je však individuální starost o konkrétního zákazníka a možnost realizace jeho vlastních požadavků a přání. Toužíte-li po tom, aby se na vás i v těch nejznámějších přístavech soustředily pohledy všech kolemjdoucích, rozhodněte se pro VanDutch 56, pozornost budete přitahovat zaručeně.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

VanDutch
+1 (954) 900-5195
info@VanDutch.com
Herenween, Herenveen,

Firemní články

VanDutch 56 - následovník legendárního modelu 55

VanDutch 56 – následník trůnu na vlnách

7.5.2018

Nizozemská loděnice Vanguard Dutch Marine Limited byla v Heerenveenu založena v roce 2009 a její luxusní jachty se od té doby dostaly jak do obecného povědomí, tak do flotil mnoha celebrit ze světa sportu i šoubyznysu, a nejen jich.