Vánoce v rytmu swingu

Sinatrology
Začátek akce
22. 12. 2018 19:00
Konec akce
23. 12. 2018 02:00
Místo konání
Palác Lucerna, Štěpánská 704/61, Praha
Pořadatel akce
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

7 hodin hudby, tance, zábavy a gastronomie


Jan Smigmator, Leona Machálková, Dasha, Terezie Kovalová, Atila Huseyin, Felix Slováček a RTV Big Band, to jsou žhavé zářící hvězdy letošních swingových Vánoc v Lucerně, které tradičně jako každý rok probíhají pod taktovkou festivalu Sinatrology, oslav narozenin legendárního Franka Sinatry


Gala večer plný swingu a vzrušující zábavy


Sinatrology promění 22.12. Lucernu v nejromantičtější a zároveň nejdivočejší místo v Praze. 7 hodin nabitých hudbou, tancem, gastronomií a vzrušující zábavou vás nenechá klidnými. Letošní novinkou je taneční parket pro ty, kteří si nabitý pulsující koncert chtějí užívat ve swingovém tanečním rytmu. Čeká vás nabitý program plný nevšedních zážitků. Po dvou a půl hodinovém koncertě nebude třeba chodit domů, neboť zábava bude pokračovat Swingovou nocí trvající přes půlnoc, tak jak to měl Velký šéf rád! Na tanečním parketě se představí swingový tanečníci ze Studia Zig Zag, které bude tím nejlepším electroswingem “zásobovat” Dj Swing Thing za doprovodu živého saxofonisty. Kromě tance návštěvníky čeká degustace whisky či molekulární mixologie. O zábavu se postarají Falešní hráči a casino, které dokonale podtrhne atmosféru celé Swingové noc, na jejíž celý průběh si bude možné zakoupit večerní raut.


Také z toho začínáte už teď swingovat? Navštivte Sinatrology a nalaďte se na Vánoce. Galakoncert včetně Swingové noci proběhne v sobotu 22.12. ve Velkém sále Lucerna. V neděli 23.12. proběhne koncert Sinatrology v klasickém divadelním uspořádání, probíhat bude od 18:30 do 20:30.


Více info a vstupenky na www.sinatrology.cz!

Fotogalerie: