VÁNOČNÍ BAZAR V MOKRÉ ČTVRTI A VELKÁ HUDEBNÍ SHOW, 20. PROSINCE 2013 V PRAŽSKÉ LUCERNĚ

Michal Hutta
03. Prosinec 2013

Divoký hudební gala večírek Snesitelná lehkost pití, kterým tradičně vrcholí charitativní Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti, se letos výjimečně koná ve velkém sále pražské Lucerny. Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová a Peter Serge Butko tak slaví 10. narozeniny Vánočního Bazaru, příští rok se Snesitelná lehkost pití vrátí do Lucerna Music Baru.

Ve velké hudební show zazní světové i české šlágry v tanečních verzích, ale také původní hudební sety sestavené výhradně pro tento večer. Vystoupí kapely G-Point hunters, Gipsy.cz a brněnský big-band B-Side Band, se kterými jako hosté sólově či v duetech zazpívají Jiřina Bohdalová, Bára Basiková, Tereza Černochová, Tonya Graves, Dagmar Havlová, Eva Pilarová, Ivana Chýlková, Ester Kočičková, Roman Holý, Dan Bárta, Matěj Ruppert, Vojta Dyk, Jiří Macháček, Vojta Kotek, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Martin Hofmann, Marek Taclík, Adam Mišík a další. Vstupenky koupíte v síti Ticketpro: www.ticketpro.cz

Letošní jubilejní 10. ročník Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti se koná 13. až 15. prosince v Divadle DISK DAMU, ovšem přispívat je možné kdykoli, a to prostřednictvím transparentního konta nebo formou DMS ve formátu: DMS BAZAREK, na číslo 87777. Výtěžek Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti je každý rok plně využit na podporu charitativních projektů, které vybírají Aňa, Táňa a Peter.

www.vanocnibazar.cz