VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ BALÍČKY od Boscolo Wellness & Spa

Hana Benešová
25. Říjen 2017
Čím více se blíží prosinec a s ním spjaté vánoční svátky, tím více přemýšlíme, čím podarovat své blízké. Kolikrát to není jednoduché, když vlastně mají všechno. Pokud chcete dárek, který potěší a zároveň bude originální, zvolte dárkový kreditní poukaz.

S dárkovými kreditními poukazy na vstup do Boscolo Wellness & Spa svým blízkým vykouzlíte opravdu magické Vánoce. V rámci poukazu si mohou v tomto jedinečném prostředí dopřát relaxační masáže nebo pleťové ošetření.

S každým balíčkem ušetříte a je jen na Vás, zda ho věnujete jedné osobě, nebo se rozhodnete kredit rozdělit a udělat radost mnohonásobně. Vše Vám rádi v Boscolo Wellness & Spa připraví na míru. Více o dárkových balíčcích zde.

Lázně Boscolo Wellness & Spa se nachází v centru Prahy v hotelu Boscolo Prague v jeho krásném historickém sklepení a nabízí jedinečnou kombinaci služeb pro duševní i tělesnou relaxaci, regeneraci a obnovu. Kromě nádherného bazénu, sauny a parní lázně si sem můžete zajít na masáž, ošetření pleti a zkrášlující procedury.