Vaše prádlo si nejlépe vyžehlíte napařovací žehličkou značky Bosch

Veronika Lešková
09. Srpen 2018

Napařovací žehlička je šetrná ve spotřebě a zajišťuje vysoký konfort při žehlení. Ulehčí spoustu času a práce. Žehlení nikdy nebylo tak bezpečné a snadné. Tuto napařovací žehličku si oblíbíte hned dvakrát. Má tlačítko Eco: spotřebovává se až o 25% méně energie a o 35% méně vody. Více bezpečnosti díky automatickému vypnutí přístroje, pokud není používán. DripStop zabraňuje vzniku skvrn od vody.

Tato žehlička má speciální žehlicí plochu s 3-fázovým designem, zaručuje ideální distribuci páry a maximální kluznost po povrchu prádla. Technologie žehlení se třemi zónami zahrnuje vlhčení, sušení a vyhlazování. Zásluhou tohoto procesu žehlení spolu se sofistikovaným uspořádáním parních kanálků jsou domácí práce mnohem pohodlnější a méně stresující. Systém AdvancedSteam představuje profesionální používání páry.

Můžete se spolehnout na inovativní systém AdvancedSteam s optimálním a výkonným výstupem páry. Tento systém zajišťuje cílenou distribuci páry po celé tkanině a její proniknutí do hloubky látky. Pomocí propracovaného systému a uspořádání parních kanálků, výstupních otvorů a vodicích prvků. Díky cílenému nasměrování páry je žehlení mnohem jednodušší. S ním také dosáhnete vašeho cíle, hromady nažehleného prádla, rychleji. Funkce Secure představuje dvojnásobnou inteligenci.