NEWS & ARTICLES

Ve SKANFORTU najdete to, co už dlouhou dobu hledáte, třeba řadu NORRA BY SKOVBY

ARTICLE BY

Společnost SKANFORT se před více rokem rozhodla, že najde skutečný nábytek, který bude designový a 100% funkční. Měla štěstí. Na veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem objevila nábytek, který hledala – nábytek původem ze Skandinávie, přesněji ze Švédska a Dánska.

Lidé, kteří ho tvoří, zástupce společnosti SKANFORT pozvali do své země a ukázali jim, jak nábytek vzniká. V té chvíli skandinávský nábytek, který plně ctí tradici a přírodu, zástupce společnosti SKANfORT doslova učaroval. Po měsících nepřetržité práce otevřela společnost svoji první prodejnu, v níž je shromážděn výběr netradičního nábytku z obou zmíněných zemí.

Kromě jiných SKANFORT nabízí nábytek značky SKOVBY, která byla založena již ve 30. letech minulého století. Její zakladatel, Thorvald Rasmussen, položil základy pro nadčasový a funkční nábytek. Dnes je společnost vedle své funkčnosti proslulá také svým jednoduchým, avšak úchvatným designem.

Velmi oblíbená je řada Norra by SKOVBY, která se hodí do každého moderního bydlení. I tuto řadu SKANFORT dodává. Na řadě Norra oceníte, že si ji můžete přizpůsobit zcela dle svých představ. Jediné, co musíte udělat, je zkombinovat její jednotlivé kusy, které se liší velikostí, tvarem i barvou.

Můžete si vytvořit knihovnu, několik regálů, jednu skříňku, cokoli. Každý kus nábytku je vytvořen s důrazem na malé detaily, které dělají velký rozdíl...


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

SKANFORT
+420 776 622 552
mailbox@skanfort.com
K Bílému vrchu 2978/5, Praha 9

Firemní články

kvalitní Nábytek SKovby, vyrobený v Dánsku, objevíte exkluzivně ve SKanfortu

28.8.2017

Výběru nové židle bychom měli věnovat dostatek času. Přeci jenom ji používáme každodenně. Při jejím výběru bychom měli brát na zřetel zejména komfort při sezení…Komplexní sortiment skutečně komfortních židlí nabízí společnost Skovby, jejímž výhradním distributorem do České republiky je SKANFORT.

Kouzlo jménem Scandinavia look najdete ve SKANFORTu

21.8.2017

Máte rádi originální nábytek a bytové doplňky, které mají kouzlo? Pak by se Vám mohl líbit skandinávský nábytek, který k nám exkluzivně dováží společnost SKANFORT. Na rozdíl od doplňků, které jsou k mání v běžných prodejních sítích, tyto vynikají (mimo jiné) skvělým designem a funkčností.

Zdravé prostředí pro spánek přinášejí postele Vitalwood, jež jsou k dostání výhradně ve SKanfortu

14.8.2017

Všichni se jistě shodneme, že není nad to se po náročném dni dobře vyspat. Kvalitní spánek se odvíjí od kvalitní postele, ale kde ji najít? Rozhodně navštivte showroom společnosti SKANFORT, která nabízí nepřeberné množství nábytku od různých velmi kvalitních firem, mezi nimi i od firmy VitalWOOD.

Ve SKANFORTU najdete to, co už dlouhou dobu hledáte, třeba řadu NORRA BY SKOVBY

7.8.2017

Společnost SKANFORT se před více rokem rozhodla, že najde skutečný nábytek, který bude designový a 100% funkční. Měla štěstí. Na veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem objevila nábytek, který hledala – nábytek původem ze Skandinávie, přesněji ze Švédska a Dánska.

Ve stylových sedacích soupravách, jež dodává SKANFORT, budete mít radost z každého posezení

31.7.2017

Společnost SKANFORT do České republiky dodává elegantní skandinávský nábytek, který je původem ze Švédska a Dánska. SKANFORT nabízí nepřeberné množství luxusních kusů nábytku, které nepřináší jen pastvu pro oči, ale jsou i stoprocentně funkční.

skanfort nabízí exkluzivní a funkční dánský nábytek

24.7.2017

Sháníte-li do Vašeho domova něco zajímavého a atraktivního, jistě Vás zaujmou produkty od společnosti SKANFORT, která nabízí nábytek se skandinávským či nordickým designem. Nábytek je do jisté míry strohý, namíchaný s ozvěnou retra a přitom skvěle se hodící do moderního bydlení.