NEWS & ARTICLES

Ve stylových sedacích soupravách, jež dodává SKANFORT, budete mít radost z každého posezení

ARTICLE BY

Společnost SKANFORT do České republiky dodává elegantní skandinávský nábytek, který je původem ze Švédska a Dánska. SKANFORT nabízí nepřeberné množství luxusních kusů nábytku, které nepřináší jen pastvu pro oči, ale jsou i stoprocentně funkční.

Kromě toho skandinávské výrobce nábytku ctí, že k jeho výrobě a materiálům mají ohleduplný přístup sobě vlastní. Ve Skandinávii ctí řemeslo, které je často předáváno z otce na syna, a tato úcta je na konečném výsledku velmi znát.

SKANFORT nabízí mnoho krásných sedacích souprav. Požadujete-li od sedacího nábytku skvělý vzhled, ušlechtilé křivky a především pohodlí sedacích i opěrných dílů, určitě by se Vám líbily sedací soupravy skandinávské značky Furninova.

Mnohé modely vypadají se svými retro detaily klasicky, ale jsou vyrobeny moderním řemeslným uměním a s velkou pozorností. Výběr potahových látek a kůží je skutečně obrovský, takže se hodí do každého domova. Vynikající také je, že tyto stylové soupravy se dají kombinovat v mnoha konfiguracích.

Kromě moderního designu vynikají pohovky neobvyklým řešením. Díky kombinaci tuhosti pěnového jádra a měkkosti obklopujícího peří v jednotlivých dílech si můžete u mnoha modelů zvolit komfort zcela dle Vašich představ. Volbou mezi dřevěnými nebo kovovými nohami dodáte každé sedačce decentní nebo ostřejší výraz. Díky těmto pohovkám, které SKANFORT exkluzivně dodává, budete mít z každého posezení radost.

Výrobky Furninova jsou žádané po celém světě, což dokládá skutečnost, že každým rokem opustí její závody kolem 250 000 zakázkových sedacích souprav a křesel. Společnost SKANFORT a Furninova spojuje důležitý rys. Obě prochází neustálým vývojem a obě chtějí, aby jejich nábytek byl tou nejlepší součástí vašeho domova.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

SKANFORT
+420 776 622 552
mailbox@skanfort.com
K Bílému vrchu 2978/5, Praha 9

Firemní články

kvalitní Nábytek SKovby, vyrobený v Dánsku, objevíte exkluzivně ve SKanfortu

28.8.2017

Výběru nové židle bychom měli věnovat dostatek času. Přeci jenom ji používáme každodenně. Při jejím výběru bychom měli brát na zřetel zejména komfort při sezení…Komplexní sortiment skutečně komfortních židlí nabízí společnost Skovby, jejímž výhradním distributorem do České republiky je SKANFORT.

Kouzlo jménem Scandinavia look najdete ve SKANFORTu

21.8.2017

Máte rádi originální nábytek a bytové doplňky, které mají kouzlo? Pak by se Vám mohl líbit skandinávský nábytek, který k nám exkluzivně dováží společnost SKANFORT. Na rozdíl od doplňků, které jsou k mání v běžných prodejních sítích, tyto vynikají (mimo jiné) skvělým designem a funkčností.

Zdravé prostředí pro spánek přinášejí postele Vitalwood, jež jsou k dostání výhradně ve SKanfortu

14.8.2017

Všichni se jistě shodneme, že není nad to se po náročném dni dobře vyspat. Kvalitní spánek se odvíjí od kvalitní postele, ale kde ji najít? Rozhodně navštivte showroom společnosti SKANFORT, která nabízí nepřeberné množství nábytku od různých velmi kvalitních firem, mezi nimi i od firmy VitalWOOD.

Ve SKANFORTU najdete to, co už dlouhou dobu hledáte, třeba řadu NORRA BY SKOVBY

7.8.2017

Společnost SKANFORT se před více rokem rozhodla, že najde skutečný nábytek, který bude designový a 100% funkční. Měla štěstí. Na veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem objevila nábytek, který hledala – nábytek původem ze Skandinávie, přesněji ze Švédska a Dánska.

Ve stylových sedacích soupravách, jež dodává SKANFORT, budete mít radost z každého posezení

31.7.2017

Společnost SKANFORT do České republiky dodává elegantní skandinávský nábytek, který je původem ze Švédska a Dánska. SKANFORT nabízí nepřeberné množství luxusních kusů nábytku, které nepřináší jen pastvu pro oči, ale jsou i stoprocentně funkční.

skanfort nabízí exkluzivní a funkční dánský nábytek

24.7.2017

Sháníte-li do Vašeho domova něco zajímavého a atraktivního, jistě Vás zaujmou produkty od společnosti SKANFORT, která nabízí nábytek se skandinávským či nordickým designem. Nábytek je do jisté míry strohý, namíchaný s ozvěnou retra a přitom skvěle se hodící do moderního bydlení.