VĚČNÉ DIAMANTY CARTIER

02. Únor 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13473

Diamant Cartier je již více než 160 let symbolem lásky, odvahy, emocí, radosti a společných chvil. Diamantové kreace sebou nesou příběh vyjádřený jedinečnou silou okamžiku. Kouzlo tajemně ukryté ve fazetách třpytivého diamantu je inspirací v našich nejtajnějších snech a dodává odvahu k těm nejodvážnějším činům. Diamanty Cartier odhalují sílu charakteru a osobnosti svého nositele. Diamanty pro denní nošení i hvězdné noci, kouzelné objekty touhy jako pokračování příběhů, ve kterých jsou ženy velkolepými hrdinkami.

Cartier se stal proslulým inovátorem a mistrem ve svém oboru. V roce 1933 získal společně v čele s kreativní ředitelkou šperkařského oddělení Jeanne Toussaint patent na „neviditelné zasazení“. Způsob, který nechává kov okolo zasazovaného kamene zmizet, a tím dá vyniknout pouze kráse samotného drahokamu.

Cartier je klenotníkem, který v dialogu se zákazníkem propojí všechny přání a tužby do řemeslného umění a diamant přemění do dokonalosti výjimečného luxusního šperku.

Prsteny, naušnice, hodinky a další luxusní kousky doplněné oslnivým diamantem z překrásné kolekce Cartier jistě potěší každou ženu tajně toužící po jedinečném kousku.

Galerie