Vermione: UNIKÁTNÍ ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY A VÝTAŽKY Z KALIFORNSKÝCH ŽÍŽAL

Hana Benešová
12. Září 2017

Společnost Vermione vyrábí kosmetické přípravky, které jsou založené na posledních vědeckých poznatcích o pozitivních účincích enzymů získaných z výtažků z kalifornských žížal a sloučením vysoce účinných látek do formy krému. Nyní přichází s produkty, které mají novou recepturu bez parabenů a v BIO kvalitě.
Vermione ALFA je hydratační, regenerační a ochranný krém s BIOAKTIVNÍMI ENZYMY, který se výborně hodí na kožní problémy s dlouhotrvajícím účinkem. Pečuje o suchou pleť, zabraňuje tvorbě vrásek a redukuje již vzniklé. Zároveň koriguje pigmentové skvrny, červené žilky, regeneruje pleť po UV záření a ozařování laserem.

Pro urychlení regenerace pokožky byl speciálně vytvořen regenerační, pěstící a promašťující krém Vermione BETA . Užívat by jej měly osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou. Pozitivně působí také proti vzniku strií, celulitidy a pomerančové kůže.

Vermione STRONG urychluje regeneraci kožní tkáně. Tento korekční a reparační krém je určený k rychlému a dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené či poraněné pokožky. Potřebujete-li urychlit regeneraci pleti, zvolte Vermione GEL. Pomáhá při častém výskytu oparů, pečuje o aknózní a mastnou pleť.

Regeneračně vyživující mléko s BIOAKTIVNÍMI ENZYMY je Vermione MILK, které se snadno roztírá a vstřebává. Je určeno pro jemnou, citlivou a namáhanou pokožku. Na pokožce vytváří účinný ochranný filtr, který ji chrání před vysycháním a dalšími nepříznivými vlivy.