VEZMĚTE SVÉ DETI NA SLET PRINCEZEN V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ CHATEAU MCELY

Redakce LUXUS.cz
25. Srpen 2015
11. až 13. září 2015 proběhne velký víkend plný splněných přání. Slet princezen navazuje na aristokratickou tradici a oslavy v plné parádě, které zde kdysi pořádali princové a princezny z rodu Thurn-Taxisů.

Patronkou současného sletu princezen je spisovatelka Barbara Nesvadbová. Společně se současnou majitelkou zámku, Inéz Cusumano, před několika lety chtěli udělat radost svým dětem a tak vznikla tento neopakovatelná venkovní slavnost plná princezen a princů.

Na slavnosti samozřejmě nebudou chybět květiny, krásné šaty, pohádkový dort, trůn, korunovace princezen a princů a kromě dalších věcí ani hraná pohádka před zámkem či krášlení princezen. Kluci se zabaví zdobením rytířských štítů, holčičky zase vitím věnečků nebo tvořením princeznovských čelenek a korunek.

Součástí sletu bude opět charitativní akce, která pomůže hendikepovaným dětem a jejich rodinám z nymburského Centra pro všechny. Díky této akci například se již druhým rokem vyučují angličtině děti z dětského domova v Nymburce, nebo se pořádají výlety pro kojenecký ústav v Kolíně či blízké školky.

Nově pomáhá i nová čistě přírodní kosmetika MCELY BOUQEUT, z jejíhož výtěžku se zrekonstruuje dávné památné místo a vysadí se nové lípy přímo v obci. Více informací naleznete na webových stránkách Chateau Mcely.

Firemní články