NEWS & ARTICLES

VÍCE NEŽ 100 CVIKŮ NAJDETE V KNIZE POSILOVÁNÍ BEZ NÁŘADÍ

ARTICLE BY

V současné době se klade velký důraz na to, jak vypadáme. Snahu být zdravý a v kondici má dnes skoro každý z nás. Existuje spousta knih, videí a kurzů se cvičením. My vám nabízíme knihu, která nás v nedávné době zaujala.

Kniha se jmenuje Posilování bez nářadí a napsal ji Univ.-Prof. Dr. Ingo Froböse, který získal diplom ze sportovního studia. Sám je aktivním sportovcem a dokonce držitelem rekordu ve sprintu na 100 a 200m z roku 1981. Kromě toho, že vydává knihy se sportovní tématikou, vystupuje v různých televizních pořadech a vede kurz hubnutí a cvičení na internetu.

V jeho knize je popsáno více než 100 cviků, které můžete cvičit bez nářadí a v pohodlí svého domova. Přestože je toto cvičení zdánlivě pohodlné a jednoduché, chybí zde jeden aspekt. Není tu nikdo, kdo by na vás dohlížel a kdo by vás ve cvičení motivoval a popoháněl. Toto je zcela na vás.

Cvičení s váhou svého těla, pokud ho provádíte správně, je velice účinné, zlepšuje fyzickou kondici a vytvaruje vaše tělo do požadovaných křivek. Kniha obsahuje cvičení ve variantách pro začátečníky i pro pokročilé. Najdete tam i tréninkové plány, které vám pomohou cíleně vyrýsovat svaly a zformovat tělo.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Euromedia Group
296 536 111
knizni.klub@euromedia.cz
Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5 - Smíchov

Firemní články

Příběh Simona Snowa z Fangirl pokračuje. Vychází kniha Nedej se

9.8.2016

Rainbow Rowellová je autorka úspěšných knih o dospělých i teenagerech. Vždy píše o lidech, kteří až příliš mluví. O lidech, kteří se cítí, jako že něco zpackali. Nebo o lidech, kteří jsou zamilovaní.

ENCYKLOPEDIE KOKTEJLŮ Z CELÉHO SVĚTA

5.2.2016

V této encyklopedii najdete více než 1000 různých receptů na klasické míchané nápoje, long drinky (coolery, fizzy), short drinky (coblery, flipy, frappé), hollywoodské koktejly, margarity, nápoje s Martini, koktejly nejproslulejších barů světa, nápoje horké i ledové, koktejly se šampaňským. Každý si vybere ten správný drink podle své chuti.

MASTERCHEF ČESKO: ŠÉFUJTE SVÉ KUCHYNI

4.2.2016

Show MasterChef Česko je jednička ve sledovanosti po celém světě, vysílaná ve stovce zemí. Knižní vydání představuje ty nejzajímavější a vítězné recepty, které se během pořadu objevili. Bonusem jsou navíc recepty samotných porotců – špičkových šéfkuchařů Marka Fichtnera, Marka Raditsche a Miroslava Kaliny.

HISTORICKÝ VÝVOJ MÓDNÍ OBUVI NAJDETE V KNIZE BOTY

29.1.2016

Caroline Cox, profesorka kulturní historie na University of Arts v Londýně, je přední módní autoritou. Ve své práci zkoumá vztah mezi módou, krásou a kulturou. Pracuje jako odborná asistentka a hlasatelka a je také poradcem v oblasti kulturních trendů pro Vidal Sassoon.

VÍCE NEŽ 100 CVIKŮ NAJDETE V KNIZE POSILOVÁNÍ BEZ NÁŘADÍ

28.1.2016

V současné době se klade velký důraz na to, jak vypadáme. Snahu být zdravý a v kondici má dnes skoro každý z nás. Existuje spousta knih, videí a kurzů se cvičením. My vám nabízíme knihu, která nás v nedávné době zaujala.