VIKTOR & ROLF Flowerbomb La Vie en Rose: toaletní voda plná svěžích citrusů a květin

07. Červenec 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16971

Značka Viktor & Rolf udivuje a uchvacuje svým obrovským mistrovstvím krejčovského řemesla, smyslem pro míru... a přemíru. Její vstup do světa parfémů je podle Viktor & Rolf výbušný, překvapující a neustále objevující nové formulace mistrovského parfumérství. Jak říká Viktor& Rolf: “Skutečná moc je moc fantazie”. Tím se řídili parfuméři značky při tvorbě vůně Flowerbomb La Vie En Rose.

Flowerbomb každý rok uvádí na trh limitované edice. Právě takovou je La Vie En Rose. Tato květinová vůně se otevírá akordem mandarinky, grapefruitu, zeleného čaje, růžového pepře a bergamotu. Srdce se skládá z růže absolute, sambac jasmínu a orchideje, jejím základem je pačule. Krása vůně je umocněna elegantním perleťovým flakónem.

Vůně La Vie en Rose od Viktor & Rolf přináší zářivý citrusový koktejl mandarinky a grapefruitu se stopami kořeněných tónů růžového pepře. Zelený čaj s nádechem dráždivé hořkosti dodává vůni jedinečný charakter. Tato toaletní voda je upřímná, mnoho uživatelů ji upřednostňuje před originálem. Je ideální pro období léta, protože není příliš těžká, avšak svěže a výrazně voní.

Galerie