Vítejte v restauraci a v nadčasovém konceptu BENJAMIN

Restaurace Benjamin nabízí jedinečnou zkušenost
Martin Straka
10. Červenec 2018

Toužíte prožít zážitek, který je tak trochu jiný, než jak jsme byli doposud v našich končinách zvyklí? Máte chuť poznat něco, co se u nás na gastronomické scéně zatím moc nevidí? Pak tedy neváhejte a vydejte se do restaurace BENJAMIN v Praze - Vršovicích. Konceptem podniku je řízená zážitková degustace, kde máte možnost nejen ochutnat skvělé 5ti nebo 8mi chodové degustační menu, ale také si užít setkání s novými lidmi a prožít večer, na který budete dlouho a rádi vzpomínat, a který se ponese v neuvěřitelně příjemné a přátelské, rodinné atmosféře a kde si opravdu nikdo na nic nehraje. Primárně jde vlastně o to, provést Vás večerem plným upřímností a vzájemné lidskosti.

Neotřelý koncept slibuje kulturní i gastronomický zážitek

Neotřelý koncept slibuje kulturní i gastronomický zážitek

Vše tady funguje trochu jinak, než jste zvyklí. Všichni zákazníci se setkají u jednoho stolu a společně si užijí pečlivě sestavené degustační menu skvělých kuchařů pod vedením šéfkuchaře Pavla Pavlíka, kterému sekundují taky velice talentování kluci Tomáš Torhan a Radek Jakubec. Nikdo z nich samozřejmě nezůstane anonymní postavou v pozadí, ale v průběhu večera se k vám připojí a podělí se s vámi o některá svá tajemství. K menu sestavenému na základech regionální české kuchyně, které je navíc pravidelně obměňováno dle sezónních ingrediencí, si budete moci vyzkoušet také pečlivě vybraná česká i zahraniční vína.

Na umění celého týmu budete dlouho vzpomínat

Na umění celého týmu budete dlouho vzpomínat

Rozhodnete-li se restauraci BENJAMIN navštívit, můžete si být jisti, že po celý večer budete středem pozornosti a díky rytmu, ve kterém vám bude menu servírováno, se nebudete nudit ani chviličku. To je také cílem celého týmu restaurace: nechť všechny vaše starosti zůstanou přede dveřmi, nechť to jediné, na co během degustace budete myslet, je skvělá chuť celého menu a nezapomenutelná atmosféra, odkazující na dobu, kdy restaurace v mnohem větší míře než dnes představovaly místo pro setkávání lidí a jejich seznamování se.

Nenechte si ujít možnost navštívit restauraci Benjamin, nebudete litovat

Nenechte si ujít možnost navštívit restauraci Benjamin, nebudete litovat

V restauraci BENJAMIN se vaří s láskou a od srdce. Není zde vyšší cíl než vaše spokojenost a uvědomění si, že vzájemná lidskost a příroda vždy byla, je a bude na vrcholu všeho. Přijeďte si proto její atmosféru vyzkoušet i vy a uvidíte, že se do Norské 14 budete chtít vracet i v budoucnu.