Vložte péči o své tělo do rukou ájurvédských odborníků v Resortu Svatá Kateřina

Hana Benešová
19. Prosinec 2018

Resort Svatá Kateřina nabízí nejširší nabídku ájurvédských programů v České republice. O hosty se stará téměř patnáctičlenný tým odborníků. Doktoři, terapeuti a také kuchař, který dbá na vyvážený jídelníček. Na odbornost jednotlivých členů, procedur a například i produktů, kterými jsou terapie prováděny, dohlíží renomovaná indická klinika Kairali Ayurvedic Group.

Odborným garantem ájurvédských programů v Resortu Svatá Kateřina je indická síť ájurvédských terapeutických zařízení Kairali. Tu založili paní Gita Ramesh a pan K.V. Ramesh, oba pocházející z rodů tradičních ájurvédských terapeutů, obdařeni dědictvím renomovaných lékařů. Resort „The Ayurvedic Healing Village“ v indické Kerale je držitelem mnoha mezinárodních ocenění. Kairali Ayurvedic Group v Resortu Svatá Kateřina dohlíží nejen na odbornost personálu, ale i na produkty, kterými jsou terapie prováděny a které jsou vyrobeny v jihoindické Kerale, kolébce ájurvédy.

Odborný ájurvédský tým ve Svaté Kateřina se skládá ze 2 doktorů, 11 terapeutů a 1 šéfkuchaře. V resortu se zákazníci budou s doktory setkávat na vstupních, kontrolních a výstupních sezeních, s terapeuty při ajurvédských terapiích a na lekcích pranajamy a meditace.  A šéfkuchař pro ně bude připravovat speciální ájurvédské menu.

Dr. Sanjay Das pochází z indického Bangalore a je certifikovaným ajurvédským lékařem a současně doktorem západní medicíny. Má více než 20 let praxe v ájurvédských klinikách v Indii a Velké Británii, kde se specializoval na Panchakarmu a léčení různých chronických nemocí.

Ajurvédský kuchař Rahul Gopalakrishna Pillai pochází z Varkala v indické Kerale a je držitelem diplomu v oboru hotelový management a certifikátu na přípravu ajurvédských pokrmů se specializací na Panchakarmu. Má bohaté zkušenosti nejen s ájurvédskou kuchyní, ale také s vysokou gastronomií. Svoji kuchařskou praxi a dovednosti získal v luxusní síti pětihvězdičkových hotelů Taj Mahal v Bombaji, Dubaji i Ománu. Pillaipro resort připravil jedinečné menu v souladu s principy ájurvédských dóš a o speciální pokrmy obohatil také à la carte menu restaurace Voda.

Resmi. S. Nair pochází z Trivandrum v indické Kerale a je certifikovanou Panchakarma terapeutkou. Kurz absolvovala v Pankajakasthuri Ayurveda Medical College, studovala také roční kurz pro učitele jógy.

Girjia Vipin pochází z Pathanamthitta v indické Kerale a je certifikovaný Panchakarma terapeut. Kurz absolvoval v Pankajakasthuri Ayurveda Medical College, studoval roční kurz pro učitele jógy.

Bc. Zuzana Klingrová BSc. je spolumajitelkou jógového studia v Praze a programovou ředitelkou Resortu Svatá Kateřina. Studovala ATVS Palestra, Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a Hindu University v USA, na které získala titul Bachelor of Academic in sport sciences. Součástí studia na univerzitě byla specializace jógového vzdělávání a jógové terapie, kde je ájurvéda součástí programu. Zuzana Klingrová je držitelkou dalších licencí a osvědčení z různých sportovních odvětví. Věnovala se studiu mnoha stylů jógy.

PhDr. Marta Boučková absolvovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, obor psychologie. Od roku 1994 provozuje soukromou praxi a specializuje se na aplikovanou poradenskou psychologii. Pracuje s klienty, kteří se zaměřují na vlastní osobnostní rozvoj, řeší své krize osobní, partnerské či manželské. Jako specialista na bilanční diagnostiku dlouhodobě spolupracuje s firmami v oblasti mezilidských vztahů, ladění týmu, individuálního osobnostního rozvoje a cíleného řízení profesní kariéry. V posledních letech velká část jejích odborných aktivit směřuje do oblasti individuální práce se stresem. V Resortu Svatá Kateřina je odbornou garantkou programu Ájurvédou proti stresu.

Oddejte se péči těchto odborníků a nahlédněte do tajů ajurvédy v Resortu Svatá Kateřina.