Volvo a Klára Spilková: osmý rok bok po boku

Redakce
08. Únor 2018
Nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková má za sebou další rok života, další rok profesní kariéry a také další rok spolupráce se značkou Volvo. Klára nedávno oslavila své 23. narozeniny a Volvo nesmělo mezi gratulanty chybět.

Na malé oslavě, kterou pro český golfový talent Volvo přichystalo, se společně slavily nejen Klářiny narozeniny, ale také završení její sedmé profesionální sezony, bez diskuse nejúspěšnější. Poprvé totiž vyhrála turnaj na největším okruhu kontinentu, Ladies European Tour, a skončila v celkovém pořadí evropského žebříčku Order of Merit na fantastickém čtvrtém místě.

Volvo Kláru Spilkovou podporuje od samého počátku její dráhy profesionální golfistky. Jednou z podob oboustranně přínosné spolupráce je zapůjčení modelu Volvo dle Klářina přání. Doteď za svými pracovními povinnostmi i za zábavou vyrážela za volantem největšího SUV značky, Volva XC90. V současné době se pro ni vyrábí Volvo XC60, nástupce mimořádně úspěšného modelu.

„Volvo je známé svou podporou nadějných sportovních talentů a sportu vůbec. A golf je jednou z těch oblastí, kde se automobilka dlouhodobě angažuje velmi aktivně. I to je jeden z důvodů, proč se české zastoupení spojilo s naší nejúspěšnější golfovou reprezentantkou. Pro nás ale tato spolupráce znamená ještě víc – právě proto, že jde o Kláru, která je nám blízká i po lidské stránce. Její životní okamžiky proto vnímáme hodně osobně a z každý z jejích úspěchů, nejen profesních, radostně prožíváme společně s ní,“ uvedla generální ředitelka Volvo Car Czech Republic, s. r. o., paní Šárka Heyna Fuchsová.

Svou již osmou profesionální golfovou sezonu zahájí Klára Spilková opět na Ladies European Tour, tentokrát v Austrálii. Poté ještě odehraje kvalifikaci na Australian Open. Jinak má jasno o dvou turnajích evropského okruhu v Africe. Ráda by si také, jako loni, zahrála turnaje nejvyšší kategorie major. Vzhledem k loňskému vítězství na LET má pojištěno členství v této sérii minimálně do konce příští sezony, takže do následujících měsíců může nastupovat s klidnou hlavou. A Volvo jí k tomu bude opět držet palce.

Firemní články