NEWS & ARTICLES

Volvo a Klára Spilková: osmý rok bok po boku

ARTICLE BY

Nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková má za sebou další rok života, další rok profesní kariéry a také další rok spolupráce se značkou Volvo. Klára nedávno oslavila své 23. narozeniny a Volvo nesmělo mezi gratulanty chybět.

Na malé oslavě, kterou pro český golfový talent Volvo přichystalo, se společně slavily nejen Klářiny narozeniny, ale také završení její sedmé profesionální sezony, bez diskuse nejúspěšnější. Poprvé totiž vyhrála turnaj na největším okruhu kontinentu, Ladies European Tour, a skončila v celkovém pořadí evropského žebříčku Order of Merit na fantastickém čtvrtém místě.

Volvo Kláru Spilkovou podporuje od samého počátku její dráhy profesionální golfistky. Jednou z podob oboustranně přínosné spolupráce je zapůjčení modelu Volvo dle Klářina přání. Doteď za svými pracovními povinnostmi i za zábavou vyrážela za volantem největšího SUV značky, Volva XC90. V současné době se pro ni vyrábí Volvo XC60, nástupce mimořádně úspěšného modelu.

„Volvo je známé svou podporou nadějných sportovních talentů a sportu vůbec. A golf je jednou z těch oblastí, kde se automobilka dlouhodobě angažuje velmi aktivně. I to je jeden z důvodů, proč se české zastoupení spojilo s naší nejúspěšnější golfovou reprezentantkou. Pro nás ale tato spolupráce znamená ještě víc – právě proto, že jde o Kláru, která je nám blízká i po lidské stránce. Její životní okamžiky proto vnímáme hodně osobně a z každý z jejích úspěchů, nejen profesních, radostně prožíváme společně s ní,“ uvedla generální ředitelka Volvo Car Czech Republic, s. r. o., paní Šárka Heyna Fuchsová.

Svou již osmou profesionální golfovou sezonu zahájí Klára Spilková opět na Ladies European Tour, tentokrát v Austrálii. Poté ještě odehraje kvalifikaci na Australian Open. Jinak má jasno o dvou turnajích evropského okruhu v Africe. Ráda by si také, jako loni, zahrála turnaje nejvyšší kategorie major. Vzhledem k loňskému vítězství na LET má pojištěno členství v této sérii minimálně do konce příští sezony, takže do následujících měsíců může nastupovat s klidnou hlavou. A Volvo jí k tomu bude opět držet palce.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

VOLVO
296787111
recepce@volvocars.com
V Oblouku 731, Praha

Firemní články

Official Press Release

TENTO TÝDEN BUDE ZAHÁJENA PRVNÍ ETAPA V POŘADÍ JIŽ 12. ZÁVODU VOLVO OCEAN RACE

7.10.2014

Již 11. 10. 2014 ze španělského Alicante vypluje 7 lodí, jejichž cílem je švédský Göteborgu, kam by měly dorazit v červnu 2015. Při své cestě postupně navštíví 11 přístavů na celkem 5 kontinentech. Aby dosáhly svého cíle, musí posádky lodí při cestě kolem světa zdolat 38 739 námořních mil, které jim přinesou ty největší možné výzvy.

Official Press Release

THOMAS INGENLATH NA AUTO DESIGN PRAGUE 2014

24.9.2014

Šéfdesigner Volvo, Thomas Ingenlath, zaujal na konferenci Autodesign Prague 2014. Česká média jej posléze dokonce označila za Superstar designu.

Official Press Release

ZBRUSU NOVÉ VOLVO XC90 FIRST EDITION UŽ NENÍ!

15.9.2014

Zbrusu nové Volvo XC90 již bylo slavnostně představeno a byl to velký boom. Již za 47 hodin po uvedení first edition na trh, bylo zcela vyprodáno.
Možná za to může nová generace bezpečnosti v automobilech, kterou se Volvo XC 90 může pochlubit, i když nutno říct, že celé auto je vychytané. 

Official Press Release

VOLVO V40: LUXUSNÍ VZHLED A IMAGE ZDŮRAZŇUJÍCÍ AURU KOMPAKTNÍHO VOZU S VÝBAVOU VELKÝCH AUTOMOBILŮ

10.2.2013

Zaměření nového Volva na řidiče ilustruje plně grafický přístrojový panel, který mu umožňuje přizpůsobit si rozmístění přístrojů a obsah poskytovaných informací podle svých požadavků. Panel vyjadřuje emotivní funkčnost – v každé situaci řidiči přímo před očima zobrazí nejdůležitější informace pro danou situaci.

Official Press Release

VOLVO XC60 - MODEL ROKU 2014

17.7.2013

Ať už jedete po hlavní třídě, nebo projíždíte úzkými horskými silničkami, s Volvem XC60 je každá jízda pohodlná a stylová.

Official Press Release

VOLVO V40: NOVINKA S REVOLUČNÍM BENZINOVÝM MOTOREM T2

13.10.2013

Volvo V40 s novým přeplňovaným benzinovým motorem překvapí hlavně kultivovaným chodem. Nový motor T2 je výborně odhlučněný čtyřválec, který vyniká pružností ve středních otáčkách. Výkonově nejslabší varianta z celkem tří verzí motoru T2, T3 a T4 o obsahu 1,6 má velké rezervy a při běhu se příjemně převaluje.

Official Press Release

AUTODESIGN AWARDS 2014: CENA "DESIGN OF THE YEAR" PRO VOLVO CONCEPT COUPE

20.3.2014

Thomas Ingenlath, senior viceprezident oddělení designu ve společnosti Volvo Cars, převzal na ženevském autosalonu ocenění AutoDesign Award – Design of the Year, jež pod záštitou časopisu AutoDesign&Styling uděluje porota složená z předních českých designérů, akademiků a automobilových novinářů.
 

Official Press Release

VOLVO CONCEPT ESTATE BYLO NA ŽENEVSKÉM AUTOSALONU OHODNOCENO ZA NEJLEPŠÍ VŮZ VÝSTAVY

24.3.2014

Třetí koncepční vůz společnosti Volvo Cars zakončil úspěšnou sérii hattrickem pro značku Volvo. Společnost Volvo Cars se dočkala při udílení ocenění na Ženevském autosalonu hattricku, kdy byl její nový koncepční vůz Concept Estate několika různými mezinárodními představiteli tisku označen za „nejlepší vůz autosalonu“.

Official Press Release

BEZPEČNĚ S VOLVEM

1.5.2014

Bohaté zkušenosti nejslavnější skandinávské automobilky s vývojem bezpečnostních systémů se po léta odrážejí i v nezávislých bezpečnostních testech. A to nejen agentury Euro NCAP, ale také amerického pojišťovacího institutu IIHS, jehož ještě tvrdší nárazové zkoušky nejlépe odpovídají realitě provozu.

Official Press Release

VOLVO PŘIVÁŽÍ STRUNY PODZIMU

9.5.2014

Společnost Volvo Auto Czech si Vás dovoluje pozvat na jedinečnou hudební akci letošní kulturní sezony – pražský festival Struny podzimu. Automobilka Volvo se stává partnerem a oficiálním dopravcem této multižánrové přehlídky českých i světových hudebních talentů.
 
 

Official Press Release

UŽIJTE SI ZBRUSU NOVÉ VOLVO XC 90 S DOPOSUD NEJLUXUSNĚJŠÍM INTERIÉREM, JAKÝ AUTOMOBILKA VYTVOŘILA

2.6.2014

Nadšenci luxusních vozidel se konečně dočkali, Volvo na trh uvedli dlouho očekávaného luxusního vozidla VOLVA XC90. Automobilka vytvořila jedinečný program v rámci něho má v plánu postupně toto vozidlo představovat, a to směrem od interiéru ven.

Official Press Release

ZBRUSU NOVÁ XC90 AUTOMOBILKY VOLVO CARS BUDE TÍM NEJVÝKONNĚJŠÍM A NEJČISTŠÍM SUV NA SVĚTĚ

24.7.2014

Zbrusu nové Volvo XC90 automobilky Volvo Cars bude uvedeno již v tomto roce a bude nabízeno v bezkonkurenční kombinaci výkonu a čistého provozu. Tento sedmimístný vůz s pohonem všech kol nabídne řidičům až 400 koní při emisích CO2 přibližně 60 g/km. Doposud žádné SUV nedisponovalo tak vysokým výknem při tak nízkých emisích.

Official Press Release

Svět Thomase Ingenlatha

19.6.2015

Thomas neodolal a v české aleji usedl na skandinávskou židli. Legendární Domus Lounge Chair, vyrobenou z tvarované březové překližky s dubovou dýhou, navrhl v roce 1946 pro firmu Artek designér IImari Tapiovaara.
„Náš rodinný život je vlastně pořád tak nějak propojen s životem v Česku.“

VOLVO XC90 "EXCELLENCE" PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ LUXUSNÍ AUTOMOBILOVÝ ZÁŽITEK

1.10.2015

Automobilka Volvo Cars odhalila na mezinárodním autosalonu v Šanghaji svůj vůbec nejluxusnější vůz, Volvo XC90 ”Excellence”. Automobil nabízí zákazníkům výjimečný a osobitý zážitek, co se týče skandinávského designu, vytříbenosti, komfortu a stylovosti.

NOVÁ DEALERSTVÍ ZNAČKY VOLVO V ČR

21.12.2015

Značka Volvo v České republice otevřela 2 nová dealerství na opačných koncích republiky. V Liberci můžete od listopadu pořídit vozy Volvo v autosalonu FEDERAL CARS a v Brně se začátkem prosince stal zbrusu novým autorizovaným dealerem společnost AUTO CARDION.

Volvo XC90

VOLVO CARS PŘINÁŠÍ NOVOU DEFINICI LUXUSU

11.1.2016

Očekávání zákazníků stále stoupá a zvyšují se jejich nároky na luxus. Vychází to ze studie zaměřující se na vnímání luxusu, jejíž vypracování zadala společnost Volvo. Světové luxusní značky na to musí umět pružně reagovat.

SÍLA 367 KONÍ POD KAPOTOU VOLVA S60 A V60 POLESTAR

25.4.2016

Automobilka Volvo Cars oznámila uvedení nejrychlejších silničních vozů, které kdy vyrobila. Volvo S60 Polestar a kombi Volvo V60 Polestar se mohou pochlubit výkonem 367 koní.

Volvo odhaluje sportovní modely S90 & V90 R-Design

13.7.2016

O tom, že v květnu tohoto roku společnost Volvo Cars představila své modely S90 a V90 jsme Vás již informovali. Nyní Volvo představuje sportovně laděné R-Design varianty těchto aut. Základ modelů S90 a V90 R-Design tvoří vyspělý sportovní podvozek, jenž je zárukou energické jízdy a dokonalého spojení vozu se silnicí.

ZLATAN IBRAHIMOVIĆ HVĚZDOU KAMPANĚ AUTOMOBILKY VOLVO CARS PRO NOVÉ VOLVO V90

30.5.2016

Fotbalová hvězda světového formátu Zlatan Ibrahimović se stává tváří marketingové kampaně pro nové Volvo V90, která odstartuje 30. Května.

Týden se Seveřankou – VOLVO XC90

7.7.2016

Automobilka VOLVO si dala načas a po dvanácti letech uvedla na trh druhou generaci svého modelu XC90. Díky vydavatelství LUXUS.cz a společnosti Volvo Car Czech Republic jsem měl možnost týden tímto vozem jezdit a dlužno říci, že to byl opravdu velký zážitek.

Volvo Ocean Race zveřejnil náročnou trasu závodu 2017–2018

1.8.2016

Závod Volvo Ocean Race je považován za jednu z nejtvrdších a nejprestižnějších sportovních soutěží jakéhokoli druhu na světě.

Volvo podporuje lidskou touhu po objevování, stalo se partnerem Nobel Media

16.1.2017

Společnost Volvo Cars vždy patřila k organizacím, které nejen hledí do budoucnosti, ale pro její kvalitu jsou ochotny také tvrdě pracovat. Na tomto svém cíli také spolupracuje s řadou obdobně smýšlejících institucí a podniků.

Volvo XC60 má za sebou českou premiéru

1.6.2017

Společnost Volvo Car Czech Republic, s. r. o., generální importér vozů značky Volvo, odhalila v pražské Galerii Mánes nejmladšího člena rodiny švédské automobilky – Volvo XC60.

Polestar představuje svůj 1. vůz a cíl být značkou výkonných elektrických vozů

24.10.2017

Společnost Polestar potvrdila své plány, v nichž figurují první tři modely značky, nová speciální výrobna v Číně a zákaznicky orientovaný způsob prodeje, které v segmentu vysoce výkonných vozidel vytvoří nový průmyslový standard.

Volvo V90 D5AWD Polestar R-Design: stylový design a touha po dobrodružství

22.12.2017

Půjčuji si ve Volvo Cars Průhonice Volvo V90 a vyrážím na projížďku po středních Čechách a posléze s dětmi do Liberce, abychom zde navštívili iQUALANDII.

Volvo a Klára Spilková: osmý rok bok po boku

8.2.2018

Nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková má za sebou další rok života, další rok profesní kariéry a také další rok spolupráce se značkou Volvo. Klára nedávno oslavila své 23. narozeniny a Volvo nesmělo mezi gratulanty chybět.