Vrchol luxusního cestování v podobě nového vozu představuje Land Rover

Hana Benešová
13. Listopad 2017
Nový Range Rover udělal další velký krok ve svém vývoji, kdy využívá dnešní moderní technologie. Plug-in hybridní elektrická pohonná jednotka poskytuje luxus v kombinaci s hospodárností a kultivovaností. Kabina získala větší komfort a nové technologie pro zákazníky.

Přední sedadla se mohou díky novým sedadlovým rámům pochlubit 24stupňovým polohováním, dále nabízí širší a hlubší pěnové polštáře a vyhřívané loketní opěrky. Pokud se necháváte vozit a během jízdy pracujete, můžete využít až 17 bodů pro připojení včetně domácích elektrických zásuvek, USB, HDMI a 12V portů. Podnikatelé na cestách ocení 4G Wi-Fi hotspoty až pro osm zařízení. Luxusní sedadla nabízí 25 masážních programů díky masážní technologii Hot Stone v opěradlech.

Elegance interiéru byla pozvednuta na další úroveň integrací nejvyspělejšího zábavního systému, jaký společnost Jaguar Land Rover dosud vytvořila. Touch Pro Duo, krycí jméno „Blade“, kombinuje dvě 10palcové dotykové obrazovky s vysokým rozlišením na středovém panelu. Informace lze přetáhnout z jedné obrazovky na druhou, což umožňuje vytvořit vysoce intuitivní uspořádání s nejrůznějšími funkcemi.

Nový úsporný Range Rover P400e nabízí výkon, který kombinuje dvoulitrový čtyřválcový zážehový motor Ingenium s výkonem 221 kW/300 koní a elektromotor s výkonem 85 kW/116 koní. Celkový dostupný výkon 297 kW/404 koní je přenášený stálým systémem pohonu všech kol. Model zrychlí z nuly na 100 km/h za 6,8 sekundy a maximální rychlost dosahuje 220 km/h.

Range Rover TDV6 HSE pro modelový rok 2018 můžete objednat u prodejců již nyní.

Firemní články