Vstupte do světa masážích TAWAN a poznejte starostlivou a něžnou péči, povznese vaši duši a probudí všechny vaše smysly

Redakce
05. Červenec 2018

Masérská dovednost se v thajských rodinách dědí z generace na generaci, je uměním i filozofií zároveň, je životním stylem i výjimečným darem. Patří k Thajsku stejně jako vůně obětních květin na zlatavých soškách ve starobylých chrámech, tklivé tóny podmanivé hudby či žlutá roucha všudypřítomných buddhistických mnichů.

 

V lázeňském městě, přímo v srdci karlovarského filmového festivalu hotelu Thermal můžete svoje tělo nechat rozmazlovat v rukách našich skvělých thajských masérek. V přízemní pasáži hotelu Thermal se nachází harmonické prostory salonu TAWAN. Dokonalého odpočinku a relaxace se dočká Vaše fyzická i duševní stránka a načerpáte zde energii na korzování po kolonádě či poznávání krás místní krajiny.

Classic Thai Je dokonalé provedení tradiční thajské masáže. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví vaše tělo napětí a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí. Masáž probíhá ve volném oblečení a je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Aroma Oil je orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž se používají speciální aromatické oleje s blahodárnými účinky na pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak. Thajská terapeutka se systematicky věnuje každé části těla.

Dále masáže, které vám můžou nabídnout jsou Royal Thai, Royal Aroma, Back, Slim, Detox, Face, Foot, Foot and Hand, Facial Treatment, Anti-Stress, Pregnancy, Healthy Mum, Coconut Dream, TAWAN Touch, TAWAN Paradise, Euforia Oil, Hot Chocolate, Honey, Golf, Konbi, OFFICE Therapy 45' a 75'!, Argan Oil – nová. Mají i různé výhodné balíčky, masáže pro dva, masáže přímo k vám a dárkové poukazy pro vaše blízké.

Oddejte se kouzlu thajské relaxace ve dvou! Vychutnejte si společně se svým blízkým uvolňující proceduru v uzavřeném prostředí luxusní relaxační místnosti. Doporučujeme zvolit stejný typ masáže, případně dvě různé procedury ale ve stejné délce. Příjemný pocit z maximálního uvolnění tak můžete prožívat současně.