Vůně Ange Noir od Givenchy je zářivá jako anděl a nepolapitelná jako tma…

22. Únor 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17735

Femme fatale, osudová žena Ange Noir je vždy v centru dění a je ještě více vzrušující svou nejednoznačností. Po vůních Ange ou Démon a Ange ou Démon Le Secret Givenchy vytváří vůni, která si víc než kdy jindy pohrává s paradoxy. Vůně Ange Noir - Černý anděl - je jako svůdný lektvar, elixír lásky, je to Eau de Parfum se vším, co k tomu patří: je elegantní, rozkošný, jedinečný a nekonečně žádoucí.

Tato florientální vůně se zrodila ze svůdného spojení bílého kosatce a černého sezamu. Mírně pudrové tóny a zářivé nóty kosatce se mísí s návykovými akcenty s lehce slaným nádechem. Vůně je poháněna čerstvými kořeněnými tóny a štědrostí růžového pepře, bergamotu a čerstvé mandle. Jejím vrcholem je svůdný jantar, který spřádá ultra smyslný dialog s fazolí Tonka, jež je neodolatelně svůdná a tělesná.

Flakón je oděn do lakované černé, postupně se zesvětluje díky efektu černých třpytek. Připomíná vzácný šperk, objekt naprosté touhy. Černé flitry evokují svou brilantností a propracovaností couture róby a šperky z módní Givenchy kolekce.

Ztělesněním této vůně se stala Aymeline Valade, jedna z nejžádanějších topmodelek své generace. Aymeline, jedinečná múza Givenchy Couture, předváděla pro nejznámější světové domy na přehlídkových molech v New Yorku, Miláně, Londýně a Paříži. Také již zahájila svou hereckou kariéru a připojila se k natáčení filmu Bertranda Bonella - Saint Laurent.

Galerie