Výběr těch nejzajímavějších módních přehlídek z doby nedávné

by Blanka Matragi
Redakce Luxus.cz
18. Listopad 2016

Příští rok uplyne 35 let, co Blanka Matragi otevřela v Bejrútu svůj atelier a studio. Slavná návrhářka tuto skutečnost oslavila 11. listopadu galavečerem v Obecním domě v Praze. Ve velkolepé show ve Smetanově síni byly předvedeny kolekce Ready-to-Wear a Couture.

by Blanka Matragi

by Blanka Matragi

V kolekci „Elements“, s níž chtěla návrhářka přispět k úsilí o záchranu planety, se navrátila ke kořenům. Show byla doplněna o zajímavé efekty zadní projekce a byla představována vybranými topmodelkami. Jako doprovod zněla nejnovější hudba. Oslava dále pokračovala galavečerem v salóncích Obecního domu.

by Natali Ruden

by Natali Ruden

Jedinečná módní přehlídka Natali Ruden, která se konala v srdci Prahy, byla doslova oslavou života. Návrhářka představila svoji novou kolekci pod názvem L'arte di vivere v novobarokním sálu Boccaccio.

by Natali Ruden

by Natali Ruden

Mottem celé přehlídky bylo Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic. Krásné modely byly doplněny o exkluzivní šperky společnosti Inbar Diamond Center. Móda a šperky mají k sobě velmi blízko. Obě podtrhují osobnost každé ženy, její podstatu a krásu.

by Natali Ruden

by Natali Ruden

Před několika dny proběhla tradiční listopadová přehlídka butiků Le Chaton Heleny Konarovské. Letošní přehlídka se již podruhé uskutečnila v reprezentativních prostorách Slovanského domu v centru Prahy. Přehlídka byla nazvána Barvy s vůní Le Chaton a celé prostředí bylo vskutku barevné. Originální scénografie obsahovala nejen živé stromky, ale i jezírko s vodou. Zahájení se účastnili i vzácní papoušci, prostor byl provoněný originální vůní Le Chaton namíchanou společností Aria Pura.

Le Chaton

Le Chaton

Kromě spodního prádla luxusních francouzských značek Lise Charmel, Antigel, Simone Perele, a designové značky Chantal Thomass byly předvedeny i nádherné modely od italských sexy značek Valery, Rittrati a RCrescentini. Další zajímavostí byla australská značka Pleasure State, nemohly chybět ani autorské korzety od Madam Cadolle a Madama Jane Woolrich. Po dlouhé době se v České republice představila také nejnovější kolekce luxusních hedvábných francouzských košilek Marjolaine. Hostem večera byla návrhářka Iveta Řádková, která představila autorskou kolekci speciálně navrženou pro tuto příležitost.

La Perla

La Perla

La Perla, značka spodního a nočního prádla, se zapojila do týdnů módy a představila svoji kolekci pro jaro příštího roku. Hlavními barvami byly modrá, červená, černá a béžová. Kromě spodního a nočního prádla ukázala také několik modelů plavek.

La Perla

La Perla

Dle hlavní návrhářky značky by ženy neměly pro krásu trpět. Proto je prádlo La Perla pohodlné, příjemné, avšak stále nádherné, sexy a romantické. Úchvatné bylo saténové pyžamo nebo černá krajková košilka.

NATALI RUDEN