NEWS & ARTICLES

VYBERTE TU NEJLEPŠÍ ZE ZNAČEK BĚŽECKÉ OBUVI

ARTICLE BY

Kolekce sportovní obuvi bot Under Armour s sebou nese odkaz Kevina Planka, hráče Amerického fotbalu, který v roce 1996 tuto značku založil. Jeho potřeba vznikla z touhy vyrábět vysoce kvalitní sportovní oblečení a obuv, díky které by se pohyb stal snadnějším. Zároveň se při výrobě zaměřoval na různé technologie, které by sportovcům přišly vhod.

Tenisky under Armour jsou vyráběny ve dvou modelech: jedny jsou určené přímo na běh, druhé jsou kotníkové určené jak na sport, tak i na každodenní nošení.

Video: Under Armour Speedform Gemini

Under Armour běžecká obuv

Díky vysoce prodyšnému a uniktnímu materiálu Heat Gear se noha v obuvi nespotí, protože velmi rychle odvádí pot. Boty jsou vybaveny velice citlivým pěnovým polstrováním označeným Micro G, které tlumí otřesy a klouby tak při běhu netrpí.
Obuv i oblečení Under Armour je k dostání například v obchodě Benda Sport v OC Harfa v Praze.

Under Armour běžecká obuv

Zárukou kvality a osobitého stylu jsou také běžecké boty značky Nike. Můžete vybírat ze spousty designů i barev a přesto je kvalita u bot Nike zaručena. Pro výrobu běžecké obuvi využivá materiály pro tlumení došlapu, membránu Gore-tex chránících před deštěm a větrem nebo také technologii Dri Fit pro rychlý odvod potu.

Nike běžecká obuv

Běžecké boty Adidas upřednostňují přirozenost pohybu. V nabídce má tato značka boty na běhání v létě s technologií Climacool, která ochlazuje tělo, a také zimní modely, které zase izolují teplo a déle udrží tělo v teple a suchu. Běžecká obuv adidas je vhodná na běh po silnici i v terénu.
Běžecká obuv Adidas umožňuje nezávislý pohyb přední a zadní části chodidla. To nejlepší na běhání přináší běžecká kolekce adidas adiZero, adidas Supernova a adidas Boost.

Adidas běžecká obuv adiZero

Nemalé prostředky do vývoje technologií běžecké obuvi i oblečení investuje také značka PUMA, která na trh dodává běžeckou obuv vždy podpořenou silnou reklamní kampaní. Běžecká obuv značky PUMA je o radosti z běhání a pohybu obecně. Její modely se proto vyznačují nápadnými barvami a jsou určeny široké veřejnosti.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

UNDER ARMOUR
734 572 498
harfa@bendasport.cz
Českomoravská 2420/15a, Praha

Firemní články

SPORTOVNÍ ZNAČKA UNDER ARMOUR NEPODCEŇUJE DŮLEŽITÉ DETAILY

21.7.2016

Značka Under Armour brzy oslaví 20 let své existence, za kterou může tehdy teprve 23 letý sportovec Kevin Plank. Oblečení značky Under Armour vyniká kvalitou a takovou kombinací tkanin, které udržují vaše tělo suché, ochladí vás, když je třeba, a odvádí pot. Kevin u své babičky v suterénu zkrátka vymyslel to, po čem jako sportovec toužil.

OBLEČENÍ A DOPLŇKY PRO BĚH V JAKÉMKOLIV POČASÍ

14.7.2016

Přinášíme vám několik tipů na oblečení a doplňky k běhání. Při běhu je třeba cítit se pohodlně, a proto se rozhodně vyplatí investovat do kvalitního oblečení.

VYBERTE TU NEJLEPŠÍ ZE ZNAČEK BĚŽECKÉ OBUVI

11.7.2016

Kolekce sportovní obuvi bot Under Armour s sebou nese odkaz Kevina Planka, hráče Amerického fotbalu, který v roce 1996 tuto značku založil. Jeho potřeba vznikla z touhy vyrábět vysoce kvalitní sportovní oblečení a obuv, díky které by se pohyb stal snadnějším.