Vyberte vašemu potomkovi reproduktor WONDERBOOM Freestyle Collection!

Redakce
06. Březen 2018
S Ultimate Ears WONDERBOOM Freestyle Collection, nejnovější kolekcí, která obohacuje rodinu přenosných, skutečně vodě odolných reproduktorů Ultimate Ears, to vaši dospívající potomci rozbalí naplno!

Specialitou této kolekce přenosných Bluetooth® reproduktorů velikosti půllitrové sklenice s mohutným zvukem je jejich estetické provedení v pěti podobách navržených pro celou škálu stylů, které mají zdůraznit: Concrete (beton), Avocado (avokádo), Patches (vyšívané vzory), Raspberry (malina) a Unicorn (jednorožec).

Kolekce WONDERBOOM Freestyle Collection navazuje na stávající řadu Bluetooth reproduktorů WONDERBOOM. Reproduktor WONDERBOOM je odolný proti vodě, kdy v hloubce jednoho metru vydrží až 30 minut. Dále je odolný proti pádům z výšky až metr a půl, umí plavat na hladině a v horní části má závěsné očko pro připnutí na tašku nebo batoh.

Díky výdrži baterií až 10 hodin a dosahu Bluetooth připojení 30 metrů je dokonalým společníkem třeba do sprchy, na pláž či na hudební festival. Speciální tlačítko Ultimate Ears umožňuje přehrávat, pozastavit, přeskakovat skladby nebo zdvojit dva reproduktory WONDERBOOM, aby zábavy bylo dvakrát víc. Reproduktor WONDERBOOM získal ocenění GOOD DESIGN Award 2017, které za inovativní průmyslový, produktový a grafický design uděluje chicagské muzeum architektury a designu ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie.