Vycházející slunce můžete nejen vidět, ale také ochutnat…

Veronika Lešková
10. Srpen 2018

Firma Oxalis přichází s novinkami letošního léta. Nechte se nalákat na novou limitovanou edici Léto 2018 a ochutnejte nové ovocné čaje. Shincha Kaori BIO čerstvá sklizeň 2018, Ledový čaj Limeta-aloe, Vycházející slunce a další. Je to česká společnost s dvacetipěti letou historií a moderním přístupem ke zdravému životnímu stylu. Řadí se mezi přední evropské výrobce a distributory sypaného čaje a plantážní kávy.

Jejich posláním je nabídnout vám jedinečnou kvalitu, chuť, požitek a relaxaci u šálku čaje nebo kávy. Od léta 2013 jsou jednou z největších pražíren výběrové kávy v ČR. Tímto mají toto motto: „OXALIS – to nejlepší z čaje a kávy". Součástí jejich široké nabídky je také rozsáhlý výběr čajového a kávového příslušenství a dárkového balení. Nabízejí více než 400 druhů čajů (zelené čaje, černé, oolongy, bílé čaje, raritní čaje, rozvíjející se čaje atd.). Veliký výběr u nich nalezente i u kávy, nabízejí 40 druhů. Celkově sortiment zahrnuje více jak 1600 položek. Vyvíjejí vlastní čajové a kávové receptury. Kvalita, zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin je zárukou jejich úspěchu.

Jsou držiteli mnoho certifikátů. Za celou dobu působnosti na tuzemském i zahraničním trhu otevřeli 34 vlastních firemních prodejen v České Republice. Své produkty dodávají více než 1500 stálým zákazníkům. Jejich odběrateli jsou provozovatelé vlastních obchodních sítí i maloobchodu a řada dalších. Průměrně prodávají více než 400 tun čaje a kávy ročně. Exportujeme do 36 zemí světa a export dynamicky rozvíjejí.