Vydejte se do lázní nejen za relaxem, zdravím, ale i omlazením

16. Srpen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17443

Projděte se s námi po Karlových Varech trochu jinak. Naplánujte si svou cestu za špičkovou estetickou medicínou, luxusními ošetřeními v lasercentrech Asklepion a omládněte zde díky nejmodernějším technologiím.

Pobyt v Karlových Varech už dlouhá léta není jen o pití minerálních pramenů, léčebných kúrách a procházkách po kolonádě. Již 20 let sem přijíždějí klienti z celého světa, mezi něž se řadí prezidenti, králové, šejkové a světové celebrity, také za špičkovou estetickou medicínou v centrech Asklepion. Vyzkoušejte i vy, co pro vás možná ve Varech zatím bylo jen skryto.


 

Když se zeptáme dermatologů Asklepionu, co stojí za jejich krásnou pletí, odpověď je vždy stejná. Lasery, radiofrekvence a hydratace. Zkrocenou energii, která umí udělat pleť dokonalou, kombinují pod souhrnným názvem Fontána mládí. Vyhlazení vrásek, hydratace, sjednocení tónu pleti a omlazení 4 nejúčinnějšími ošetřeními, které se vzájemně skvěle doplňují. Zajistí, že vaše pleť bude do hloubky hydratovaná, bez vrásek, žilek, pigmentací a dlouhodobě omlazená obnovenou tvorbou kolagenu. Lasery si poradí s žilkami, pigmentacemi, výrůstky i jizvičkami po akné. Pokud jste je ještě nevyzkoušeli, je teď ten správný čas.

Trápí vás nadbytečné kilogramy, povolené svalstvo či celková ztráta tělesné kondice? Perfektním řešením jsou tělové programy v kombinaci s bodyformingovými přístroji. Díky nejširšímu hitech vybavení vám v Asklepionu ušijeme program přímo na míru.

Domluvte si vyšetření cévním chirurgem a vyřešte problémy s křečovými žilami během svého pobytu v Karlových Varech. V Asklepionu používají nejmodernější a nejšetrnější postupy léčby křečových žil - operaci laserem, radiofrekvencí, skleroterapii, systém Clarivein či lepidlem na žíly s okamžitým výsledkem a naprosto bez omezení pro pacienta.
 

Asklepion, to je také tým plastické chirurgie. Mezi nejoblíbenější chirurgické operace v Asklepionu Karlovy Vary patří plastická operace víček a radiofrekvenční liposukce BodyTite. Jako jediná na trhu nejen, že odsaje přebytečný tuk, ale také vypne kůži nad odsávanou oblastí. Díky profesionálnímu přístupu, odborné práci našich plastických chirurgů a úzkou spoluprací s centrálou Asklepionu v Praze máte skvělý výsledek jistý Gastro a ORL.
 

Centra Asklepion v Karlových Varech se tradičně věnují také dalším oborům. Oddělení gastroenterologie Asklepion provádí veškerá gastroenterologická vyšetření a disponuje nejmodernějšími diagnostickými přístroji. V Asklepionu nabízejí také moderní, minimálně invazivní léčbu hemoroidů metodou Hemoron® i hubnutí pomocí balonku v žaludku. Oddělení ORL se věnuje ambulatntní metodě odstranění chrápání, léčbě chronické rýmy či laserovému odstraňování nosních polypů laserem. S řešením těchto problémů má Asklepion dlouholeté zkušenosti s tisíci spokojených klientů. A kde jinde se konečně zase pořádně vyspat než v lázních?

Galerie