Konec soutěže
27. 12. 2020 20:00
Celková cena výher
6000 Kč
Počet výherců
10
Výhru jsme získali od
EMOTI CHOCOLATE
Web
Zamilujte se do chuti Emoti Chocolate a obdarujte své blízké

Přemýšlíte, co koupíte jako dárek svým blízkým k Vánocům, ale stále Vás nic nenapadá? Nechce se Vám dávat pouze peníze či poukazy do určitých obchodů? A co někomu udělat radost v podobě výborné a chutné laskominky? Vězte, že taková dobrota potěší nejen Vaše děti, ale i drahou polovičku, kamaráda či kolegu v práci. A proč si jako takový dárek zvolit právě Belgické pralinky?

Belgická čokoláda značky EMOTI CHOCOLATE přináší velké množství různých dárkových produktů, ze kterých si vybere rozhodně každý. A zaručeně se ani nemusíte bát, že byste se netrefili do stylu, který má Váš blízký rád. Každý produkt je něčím speciální a každý tak ohromí. A pokud ještě k tomu víte, co má obdarovaná osoba ráda, budete na tom ještě lépe.

Po rozbalení výherního balíčku naleznete 4 luxusní bonboniéíry plné belgických pralinek - La Flambee 198  zlata a stříbřená  a  La Flambee 120 ve vánoční červené a modré .

Velikou výhodu, kterou nám značka EMOTI CHOCOLATE přinese, je rozmanitost výběru – máme možnost zvolit si dárkové krabičky nepřeberného množství barev – červená, černá, stříbrná, ale také zlatá. Vybírat si též můžeme mezi pralinkami hořkými, mléčnými či těmi s bílou čokoládou, dále nechybí ani pralinky s oříškovou náplní, s karamelem či marcipánem. Bylo by rozhodně složité najít někoho, kdo by si nevybral ani z jedné možnosti.

Naprostou specialitou, kterou EMOTI CHOCOLATE nabízí, jsou takzvané pralinky Solo – jedná se o malou dárkovou krabičku, která v sobě uchovává pouze jednu jedinou pralinku. Možná Vás napadá, proč byste někomu dávali jen jednu pralinku, ale uvidíte, že pokud ji někomu darujete, bude si jí vážit jako nikdo jiný – s největší pravděpodobností si ji ponechá a sní až za nějakou dobu, ne hned, jako by snědl celou krabičku.

Poznejte radost člověka, kterého obdarujete Belgickými pralinkami EMOTI CHOCOLATE, a vyřešte tak jednoduše a efektivně dárek k Vánocům.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Jiří S******, Prostějov
Danuše R******, Kladno
Alexandra M****, Strakonice
Michal F****, Praha
Štěpánka M*******, Šternberk
Milena Š******, Nymburk
Daniel F****, Náchod
Petr S*****, Ústí nad Labem
Dana T****, Děčín
Lenka Ž**, Pardubice
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

EMOTI CHOCOLATE

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti