Konec soutěže
23. 12. 2020 20:00
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
5
Výhru jsme získali od
Gustini
Web
Nejchutnější kolekce! Zasoutěžte si o výběr ručně vybraných specialit pro originální italskou těstovinovou kuchyni. Skvělý dárek pro každého, kdo rád točí špagetové piruety na vidličce!

Dárkový balíček italských potravin Gustini obsahuje:

Tenuta Talianu - olivový olej Sicílie - 0,5l

Směs Biancolilla a Nocellara del Belice ze slunného ostrova Sicílie. Mladý artyčok těší vůni - přesná ostrost v cíli.  

Sugo pomodoro e Basilico - 300g

Otevřete čerstvost! Nejlepší aromaterapie v Itálii a čerstvě vonící bazalka procházejí do sklenice a dávají sugo své mohutné vůně. Nebeské pro rychlé těstoviny.  

Sugo all'Amatriciana - 300g
Těstoviny, zejména špagety, milují sugo all'amatriciana. Je potřeba tři měsíce vepřová slanina sušené vzduchem, pomlčka bílého vína a nádech peperoncina, ktere dodá rajčatovému sugu jeho bujné koření.

Pesto alla Genovese - 180g
Jasně zelená koruna pro vaše těstoviny! Originální Pesto alla Genovese vyrobené z mnoha ligurských bazalek, ochucené pikantním Grana Padano DOP, česnekem a nejlepším extra panenským olivovým olejem.  

Spaghetti artigianale - 250g

Zlatý poklad Itálie: dlouhé, zahnuté spaghetti jsou typické pro Itálii. Extra silné se nechají dobře omotat na vidličku. Tato ručně vyráběná specialita s obzvláště porézním povrchem se k Vám doporučí v hezkém balení s mašličkou.
 

Gustini kulinářská cesta po Itálii.

Itálie, země, která okouzlí nejen svými snovými výhledy, ale také láskyplně připravenými lahodnými specialitami. Náš Jens sdílí tuto vášeň s Gustinim a přináší ji k vám domů.

Olio extra vergine di oliva – Lazio

V roce 2020 si naše vlastní značka zajistila vítěze vítězů na Olio Award v kategorií středně ovocných olejů: díky našemu extra zelenému panenskému oleji to prasklo s příchutí mandlové vůně a krásnou chilli kořenitostí!

Cesta pokračuje z Lazia do Apulie, kde jsou italské těstoviny vyráběny láskyplně a ručně.

Světově proslulé Ragú alla Bolognese, kdo by ho neznal…

Ragù Bolognese, červené srdce italských těstoviny! Pomalu a klasicky vařené z hovězího masa, rajčat a kořenové zeleniny. Úžasně pikantní a intenzivní: jednoduše jedinečný vkus! Dobrá tajná zbraň pro spíž. 

A co nemůže chybět? Samozřejmě červené víno! Primitivo Salento IGP vítěz červeného vína, který získal zlato 2019 a 2020 stříbro.

Náš krátký výlet po Itálii nyní skončil, ale na Gustini.cz vás provedeme všemi regiony Itálie.

La Famiglia di Gustini

Tato soutěž již skončila

Výherci

Josefa H*********, Litvínov
Richard K*****, Tachov
Matyáš M*****, Praha
Viktor V******, Klatovy
Barbora D*********, Kolín
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Gustini