Konec soutěže
17. 11. 2020 20:00
Celková cena výher
7575 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
Benefit Cosmetics
Web
Světová jednička v segmentu obočí

Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku, můžete soutěžit o balíček luxusní kosmetiky Benefit Cosmetics. Po jeho rozbalení naleznete exkluzivní brandovanou tašku, deluxe mini produktu Precisely, my brow Pencil v odstínu 3, novinku Brow microfilling pen v odstínu deep brown a Brow Styler v odstínu 3.

Už jste slyšeli o značce Benefit? Pokud ne, přicházíte o mnoho zábavy! Jejich mottem je „Smích je nejlepší kosmetika“ a jejich rajónem jsou vysoce luxusní produkty v designově kreativních obalech.

Tato značka vznikla 1976 v USA a nyní patří pod koncern Louis Vuitton Moët Hennessy. Jejich pyšné prvenství a know how se skrývá zejména v obočí. Věří v transformativní sílů obočí, a proto najdete v jejich portfoliu nepřeberné množství různých produktů a odstínů pro každé dilema. Různě po celém světě také můžete najít Benefit BrowBary, kde přímo vyškolení BrowArtisté vyměří vaše obočí přesně podle vašeho obličeje a doporučí po konzultaci s vámi tvar, který bude podle vašich představ. Obočí se na Brow Baru depiluje voskem, může se i barvit a vyzkoušet můžete i další služby, jako líčení dle různých stylů. Díky vysokým standardům a exkluzivní kvalitě je dnes Benefit oficiálně nejprodávanější značkou na obočí na světě. V České republice najdete Benefit exkluzivně v parfumeriích Sephora, na Slovensku zase v parfumeriích Douglas.

V dnešní soutěži budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet bestsellery a novinky na obočí tohoto indie brandu. Precisely My Brow, precizní tužka na obočí v mini deluxe verzi Vám vykreslí chloupky velmi reálně, obočí s ním pěkně orámujete i vydefinujete. Brow Microfilling pen je nejnovějším přírůstkem a jedná se o pero se třemi hroty, díky kterým je aplikace extra rychlá a přirozená, a nakonec i BrowStyler obsahující voskovou tužku a pudr, se kterými budete moci vykouzlit výrazný look. Rozkošná taštička samozřejmě nemůže chybět.

Pro více informací  a odpověď na soutěžní otázku nezapomeňte navštívit www.benefitcosmetics.com nebo přímo e-shop na www.sephora.cz .

Držíme Vám palce!

Tato soutěž již skončila

Výherci

Leoš K***, Havlíčkův Brod
Bedřich K******, Mělník
Dominik N******, Český Krumlov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Benefit Cosmetics

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti

Benefit Cometics