Konec soutěže
23. 11. 2020 20:00
Celková cena výher
5585 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
KetoMix
Web
Chtěli byste vyhrát balíček a lahodné novinky unikátní diety značky KetoMix? Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte kompletní měsíční balíček KetoMix diety s Multivitamíny!

Zbavte své tělo jedovatých látek s KetoMix detoxikační kúrou

Nedaří se vám hubnout? Máte špatnou pleť a vlasy, lámou se vám nehty? Cítíte se bez energie a chuti do života, jste nervózní nebo vás pořád něco bolí? Přemýšlíte, čím to může být, a vinu dáváte podzimní únavě? Jenže za tím vším mohou být jedovaté toxiny, které máte uloženy ve vašem těle. 

O jarním detoxu už každý slyšel, ale na ten podzimní se neprávem zapomíná. Přitom právě podzim je tou správnou dobou, kdy probudit tělesnou energii a nabrat síly na přicházející zimu. Ačkoli se tělo průběžně pročišťuje samo, není od věci mu v tomto směru pomoci.

Proč své tělo detoxikovat

Úleva přetíženého organismu. To je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy-obzvláště pak změnou stravy. Neznamená to však hladovění. Každý člověk je individuální a každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu, správná detoxikace má stejná pravidla pro každého.

Pravidla správného detoxu

 • Dodržujte pitný režim.
 • Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
 • Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
 • Choďte na procházky na čerstvém vzduchu.
 • Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
 • Vyberte si správné detoxikační pomocníky z bylinné říše.
 • Zvyšte příjem vitamínů

Vyčistěte své tělo pomocí bylinné detoxikační kúry

Pokud nevíte, jak s detoxem začít, pořiďte si měsíční bylinnou kúru KetoMix. Za měsíc pročistíte své tělo ale i ducha. Nastartujete vaši energii, zbavíte se jedovatých látek. V kombinaci s KetoMix dietním plánem podpoříte směsí z bylin i proces hubnutí. Bez hladovění a námahy. Měsíční kúra na podporu hubnutí obsahuje směsi na 4 týdny. Každý týden budete pít jiný druh.

Detoxikační program KetoMix

Do detoxu můžete zařadit také tablety KetoMix Detox - čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce účinnou látku silymarin a cholin. Pravidelná konzumace kapslí přispívá k udržení normální činnosti jater a metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartují váš metabolismus. Spolu s detoxikačními tabletami můžete užívat také KetoMix Multivitamín s minerálními látkami. Kromě toho, právě na podzim jsou vitamíny skvělým pomocníkem pro zvýšení vaší imunity. Odlehčit byste měli i vašemu trávení, proto doporučujeme do jídelníčku zařadit i Bezlaktózový koktejl s čokoládovou příchutí. Ten je zcela bez lepku, je lehce stravitelný a vašemu tělu dodá kvalitní bílkoviny i vlákninu. Do správného detoxu se hodí i konjakové těstoviny, které jsou zcela bez sacharidů. Mají minimální energetickou hodnotu a jsou velmi šetrné k trávení. Zakoupit je můžete na www.slimpasta.cz ale i na www.ketomix.cz.

KetoMix – dietní program pro změnu vašeho životního stylu.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.ketomix.cz.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Alice V********, Sušice
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

KetoMix

Galerie

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti