Konec soutěže
25. 11. 2020 20:00
Celková cena výher
6360 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
Bibelot.cz
Web
Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku, můžete vyhrát kuličkovou tužku Parker Sonnet Stainless Steel GT v dárkové kazetě s pouzdrem od BIBELOT.cz

O Bibelot

V nabídce Bibelot, konceptu, který působí na českém trhu už od roku 1995, naleznete luxusní psací potřeby a doplňky značek Parker, Waterman, Faber-Castell, Montblanc a Lamy, legendární zápisníky, diáře a doplňky značky Moleskine a špičkové diáře, zápisníky a doplňky značky Filofax.

Široký výběr značek umožňuje vybrat ten správný model, který bude nejlépe vystihovat vaši osobnost nebo potěší jako dárek někoho blízkého či obchodního partnera.

Aktuálně u nás najdete velké množství dárkových psacích sad v nejrůznějších designech. Často s nějakým doplňkem navíc – pouzdrem, zápisníkem nebo lahvičkou inkoustu. A můžete si vytvořit i sadu vlastní – nabízíme prázdné dárkové kazety, do kterých stačí vybrat pero dle vašich preferencí.

S blížícím se koncem roku také mnozí ocení plánovací diář či organizér na rok následující. Můžete volit mezi osvědčenými značkami Moleskine, Filofax či Montblanc.

Pokud si nejste jisti,  zda vyberete ten správný dárek pro někoho jiného, Bibelot.cz nabízí i dárkové poukazy, které je možné uplatit jak na e-shopu, tak v kterékoli z 5 pražských kamenných prodejen. Přímo v centru  Prahy najdete obchod například ve Slovanském domě.

Pro odpověď na soutěžní otázku si dojděte na https://bibelot.cz/

Tato soutěž již skončila

Výherci

Petra Š*****, Kolín
Klára D*****, Studénka
Vojtěch T********, Kroměříž
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Bibelot.cz

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti