Konec soutěže
01. 09. 2020 20:00
Celková cena výher
6760 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Dinner in the sky
Web
Luxusní večeře s neopakovatelným výhledem na město!

Zapojte se do soutěže o voucher na luxusní čtyřchodovou večeři Dinner in the Sky pro 2 osoby, v centru Prahy, s nezapomenutelným kulinářským zážitkem a s exkluzivním výhledem na město. Součástí balíčku je welcome drink, čtyřchodová večeře, nealko nápoje, bílé a červené víno, pivo a 60 minut strávených ve vzduchu.

Romantika nad pražskými střechami. Večeře v oblacích se vrací. Nejkrásnější zážitek léta! Večeře pořádané až padesát metrů nad zemí, v nichž se dokonale snoubí romantika s adrenalinem a špičkovou gastronomií, opět ozdobí pražskou nabídku netradičních zážitků. A přestože se mnoho zákazníků vrací na Dinner in the Sky opakovaně, nejkrásnější je tento zážitek úplně poprvé. Stejně jako v minulých letech se zábavná gastronomická plošina usídlí v Riegrových sadech, odkud je nádherný výhled na historické centrum Prahy. Ato hned na první tři víkendy v září. Nejprve od čtvrtka do neděle, pak dvakrát klasicky od pátku do neděle. Přípravu menu dostala na starost dvojice šéfkuchařů: mladá kuchařská hvězda Lea Skálová, finalistka MasterChef a ostřílený chef Dalibor Navrátil. Novinku představují také molekulární koktejly –třeba překvapení připomínající alkoholovou panna cottu.

A co budou podávat? Jako předkrm hosté dostanou gazpacho z vodního melounu s pálenou limetovou krevetou, rýžovým chipsem a koriandrovým olejem, přičemž ve vegetariánské verzi nahradí krevetu marinované avokádo. Poté bude následovat kreativní verze kulajdy s espumou ze smetanového velouté, hříbky na másle a pošírovaným křepelčím vejcem. Jako hlavní chod bude na programu kachní prso s omáčkou z portského vína, bramborovým fondánem a salátkem z červeného zelí, pro vegetariány bude obdobným způsobem připravený pomalu pečený celer. A samozřejmě nebude chybět ani dezert, tedy jogurtový mousse s omáčkou z mučenky a likéru Grand Marnier.

A jak Večeře v oblacích probíhá? Dvaadvacet hostů usedne kolem prostorného stolu na speciální pohodlná křesla, ke kterým je každý připásán bezpečnostními pásy. Poté je plošina vyzdvižena do vzduchu, kde šéfkuchař servíruje buď tříchodový oběd nebo o jeden chod bohatší večeři. K tomu se podává sklenka bublinek a posléze bílého či červeného vína.

Romantická a současně gastronomická atrakce Dinner in the Sky se pořádá ve 40 zemích světa a zúčastnily se jí už desítky tisíc hostů. Na webových stránkách prague.dinnerinthesky.cz můžete zakoupit dárkové poukazy či si zarezervovat konkrétní termíny.

Pro správnou odpověď si můžete dojít na stránku https://prague.dinnerinthesky.cz/.

Tato soutěž již skončila

Výherci

David J*******, Praha
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Dinner in the sky