Konec soutěže
21. 12. 2020 20:00
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
5
Výhru jsme získali od
Chilli salon
Web
Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku, můžete od nás získat voucher v hodnotě 1 000 Kč na nevšední erotické masáže dle svého výběru.

Většina z nás se bojíme, že nedokážeme překvapit dárkem k Vánocům. My jsme se rozhodli Vám letos pomoci a inspirovat!

Máte nyní jedinečnou možnost vyhrát dokonalý, a hlavně neotřelý dárek na nezapomenutelný zážitek v podobě voucheru na erotickou masáž, dle Vašeho výběru!

Variant využití voucheru je hned několik:

Nezapomínejte na sebe a pokud zrovna nemáte po svém boku partnera, udělejte si radost sami a dopřejte si zasloužený erotický odpočinek. K dispozici máme i zkušené a empatické maséry pro ženy i muže.

Rádi byste oživili všední dny a vyzkoušeli něco peprného se svým protějškem? Ideální příležitost vyzkoušet erotickou masáž pro páry.

Ideální forma, jak významně poděkovat vašim obchodním partnerům či zaměstnancům. Buďte originální a blýskněte se nevšedním zážitkem pro každého jednotlivě obdarovaného.

Příznivci BDSM si také u nás přijdou na své a naše Madam se Vás rády ujmou na lekcích nebo dominantních masážích.

Pokud Vás tato nabídka oslovila nebo byste rádi využili jakéhokoliv jiného druhu spolupráce, obraťte se s dotazem či návrhem přímo na mail natali@chillisalon.cz

Pro ty, které láká poznání zajímavějších doteků, než jsou u sportovních či relaxačních masáží.

Nechte své tělo a mysl oddat se smyslným podnětům a vzrušení, kdy se Vás masérka dotýká celým svým nahým tělem na vašich intimních partiích, je zcela nahá a vy vnímáte pouze její šikovné prsty a dráždění v ten správný okamžik. Vonné olejíčky, intimní osvětlení a hudba poté již dokreslují to blaho, které prožíváte.

Hodí se erotická masáž například i jako dárek? Třeba partnerovi nebo partnerce…

Ne každý je na takový druh zážitku nastavený a místo něčeho, na co poté budou moct rádi vzpomínat a přidá to jiskru do jeho vztahu, se může stát přesný opak. Nedoporučuji tedy erotickou masáž jako překvapení pro ženy (muž si to užije spíš, přeci jen představa, že vedle sebe má svou partnerku a ještě někoho, koho si vybral, je už sama o sobě vzrušující).

Přeci jen jde o velice intimní fyzický kontakt cizích lidí a partnerská žárlivost má bohatou představivost. Každý máme jinak nastavený partnerský vztah, někdo ho má otevřenější, svobodnější a pak není moc co řešit. Na druhou stranu každý máme nárok na to být spokojený, šťastný  a prahneme po dotecích a projevu zájmu od druhého pohlaví. Ne vždy nám je toto doma dopřáno, a tak v této uspěchané a neosobní době nevidíme nic špatného na službě erotických masáží, pokud jsou dodržovány hranice.

S čistím svědomím můžeme říci, že třeba zrovna kvůli nám vydrží více vztahů, a to díky našim službám, kde si muž může ventilovat své pocity a stresy z celého dne a domů poté přijde příjemně naladěn s úsměvem na tváři.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na: https://www.chillisalon.cz/o-nas/

Tato soutěž již skončila

Výherci

Oldřich H****, Karviná
Terezie Š*****, Teplice
Lukáš P******, Chodov
Václava B********, Orlová
Antonín D*********, Tábor
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Chilli salon

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Soutěže společnosti