Konec soutěže
21. 12. 2020 20:00
Celková cena výher
5110 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Fog Dog
Web

Po rozbalení výhry naleznete tyto originální  filmové artefakty: 

590 Kč   https://www.fogdog.cz/produkt/harry-potter-1-sorcerers-stone-2001/

490 Kč   https://www.fogdog.cz/produkt/harry-potter-3-prisoner-of-azkaban-2004/

490 Kč   https://www.fogdog.cz/produkt/harry-potter-7-the-deathly-hallows-2010/

590 Kč   https://www.fogdog.cz/produkt/harry-potter-1-scenar/

590 Kč   https://www.fogdog.cz/produkt/harry-potter-3-scenar/

590 Kč   https://www.fogdog.cz/produkt/star-wars-iv-the-new-hope-1977/

590 Kč   https://www.fogdog.cz/produkt/star-wars-iv-the-new-hope-1977/

590 Kč   https://www.fogdog.cz/produkt/star-wars-iv-scenar/

590 Kč   https://www.fogdog.cz/produkt/star-wars-v-1980-filmovy-scenar/

TIPY NA ORIGINÁLNÍ DÁRKY PRO TY, CO UŽ VŠECHNO MAJÍ

Lámete si hlavu nad tím, co pořídit člověku, co už všechno má? Ať už se jedná o vašeho blízkého či o náročného šéfa, na e-shopu FOG DOG máte jistotu, že každý kus je jedinečný a originální kousek historie - ať už té filmové, nebo vesmírné. Najdete na něm přes 1.000 artefaktů a memorabilií ze slavných sbírek a filmových aukcí. Vybrali jsme pro vás hned několik tipů, které byste si neměli nechat ujít!

PRO FILMOVÉ FAJNŠMEKRY

Také vás vždy zajímalo, jak vypadá pravý filmový scénář? Jak jsou popsané jednotlivé scény nebo jaké poznámky mají uvedené jednotlivé postavy u svých dialogů?

Kompletní kopie originálních filmových scénářů s preprinty autogramů herců z obsazení filmu jsou ideálním dárkem pro všechny nadšence, kteří chtějí proniknout do tajů výroby svého oblíbeného bijáku. A to včetně tzv. “autograph key” – metalické kartičky, na které jsou uvedena všechna jména obsazení, jejich role ve filmu a pozice jejich autogramu na scénáři.

https://www.fogdog.cz/kategorie-produktu/filmove-scenare/

KOUSEK FILMOVÉ HISTORIE - DROBNOST, KTERÁ ZAUJME

Ačkoliv v dnešní době prochází většina kin digitalizací a promítají už pouze z jedniček a nul, dříve jste mohli vidět hvězdy filmového nebe díky filmovým kotoučům s klasickým 35mm pásem. Tyto kotouče se po skončení nasazení filmu v kinech odevzdávaly zpátky distributorům a pod přísným dohledem likvidovaly, aby nemohly být dále promítány bez patřičných povolení. Tedy většinou…

Co takhle pořídit zarámovaný kousek originálního kinofilmového pásu, co se před mnoha desítkami let proháněl v promítačkách kin po celého Americe? Od Star Wars IV z roku 1977 (pro bráchu), přes Kmotra z roku 1972 (pro tátu) nebo Rockyho z roku 1976 (pro švagra), až po Snídani u Tiffanyho z roku 1961 (samozřejmě pro maminku).

https://www.fogdog.cz/kategorie-produktu/filmove-suvenyry/

PRO VESMÍRNÉ NADŠENCE

Přesně před 50 lety udělalo lidstvo velký krok vpřed – modul mise Apollo 11 přistál na Měsíci. Na jeho povrchu nechali Američané vlajku a ikonické stopy v měsíčním prachu. A z USA se tehdy stala technologická velmoc.

Na FOG DOG najdete desítky historických vesmírných a NASA artefaktů a mezi nimi i oficiální číslované fotografie NASA nebo oficiální nášivky NASA vydávané k jednotlivým vesmírným misím.

https://www.fogdog.cz/kategorie-produktu/nasa/

PRO KOMIKSOVÉ FANOUŠKY

Komiksový svět získává větší a větší oblibu nejen mezi fanoušky klasických “paperbacků”, ale i mezi běžnou populací, která si k němu nachází cestu pomocí popcornu a stříbrného plátna. Věděli jste například, že komiks, kde se poprvé objevil Superman, se nedávno vydražil za téměř 11 milionů korun?

Ten pro vás sice nemáme, ale mladší i starší generaci zaručeně ohromí podpis George Clooneyho jako legendárního Batmana nebo kopie filmového scénáře Avengers: Endgame z roku 2019.

https://www.fogdog.cz/kategorie-produktu/komiksovy-svet/

PRO PAMĚTNÍKY (A NEJEN PRO NĚ)

Kdo by neznal světoznámý časopis LIFE s ikonickými černobílými obálkami a výrzaným červeným logem. Najdete v nich nejenom zajímavé články, ale také staré inzeráty, ve kterých kouření cigaret doporučuje 9 z 10 lékařů. Kromě historických čísel, které jsou více než 80 let staré, můžete své blízké obdarovat naprosto originálním číslem z roku 1968 o invazi vojsk do Československa.

https://www.fogdog.cz/produkt/magazin-life-1968-invaze-vojsk-do-ceskoslovenska-v-sprnu-1968/

ZKRÁTKA PRO VŠECHNY

Že váš šéf odjakživa obdivuje westerny s Clintem Eastwoodem? A vaše sestra miluje Daniela Radcliffa? Vaše přítelkyně se nedokáže odtrhnout od filmů s Johnny Deppem a vy nevynecháte žádný biják od Quentina Tarantina? Ohromte ostatní originálním podpisem hollywoodské celebrity, který se okamžitě stane výjimečným a jedinečným prvkem každého interiéru. V nabídce FOG DOG jich naleznete víc než 500!

https://www.fogdog.cz/kategorie-produktu/autogramy-barevne/

PRO NÁROČNÉ

Skutečnou třešničkou na dortu celého e-shopu je podpis prvního člověka na Měsíci – Neila Armstronga. Za cenu 47.000 Kč se jedná sice o jeden z nákladnějších z dárků, kterým ovšem uděláte nezapomenutelný dojem a který je také výbornou investicí do budoucna, protože jeho cena bude jen růst. Podpis je navíc opatřený certifikátem pravosti od renomované společnosti PSA/DNA, která je špičkou v oboru ověřování podpisů.

https://www.fogdog.cz/produkt/autogram-neil-armstrong-1-clovek-na-mesici/

Odpověď na soutěžní otázku naleznete na http://www.fogdog.cz/

Tato soutěž již skončila

Výherci

Marcel Č******, Jaroměř
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Fog Dog

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti