Konec soutěže
21. 09. 2020 20:00
Celková cena výher
14835 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
SAVOY WESTEND HOTEL KARLOVY VARY
Web
Savoy Westend Hotel….tam, kde se historie potkává s moderním luxusem.

Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku, můžete soutěžit o pobytový voucher na 2 noci pro 2 osoby se snídaní a neomezeným vstupem do wellnes v pokoji kategorie Standard v luxusním lázeňském resortu Savoy Westend Hotel.

Pokoje jsou vybavené stylovým zlaceným nábytkem. Pokoje mají balkón nebo terasu, ze kterých je nádherný výhled na okolí resortu. Mezi základní vybavení pokojů patří Smart TV, mini bar zásobený mimo jiné zdravými nealkoholickými nápoji a zdravým občerstvením, bezplatné Wi-Fi připojení a kávovar Nespresso. Stylové zařízení všech pokojů koresponduje s historickým původem celého resortu.

Legendární hotel Savoy Westend se nachází v klidné, části Karlových Varů, ale zároveň je v těsné blízkosti centra, ve kterém naleznete hned několik druhů léčivých pramenů, známých díky svému jedinečnému složení. Jedná se o hotelový komplex s bohatou historií, která se datuje až od roku 1897. Pět vil, si díky pečlivé rekonstrukci, si zachovalo svůj aristokratický šarm a kouzlo. K dispozici je celkem 113 pohodlných a luxusně zařízených pokojů, které jsou určené pro ty, kteří vždy preferují o trochu více než jen pohodlí. Klienti hotelu zajisté ocení i velkou podzemní garáž s nejmodernějším bezpečnostním systémem.

Hotel se jako jediný v regionu se pyšní akreditací Ministerstva zdravotnictví ČR a wellness centrem o celkové rozloze 3000 m2, kde si hosté mohou vybrat z více než 300 procedur a 100 diagnostických vyšetření. Všem hostům je k dispozici neomezený vstup do wellness, které zahrnuje největší privátní plavecký bazén v Karlových Varech, který má 25 m na délku, nově zrekonstruovanou saunu, solnou jeskyni, Kneippův chodník, Whirlpool, relaxační zónu a ledové bazénky.

Koncept zdravého životního stylu pokračuje také v restauraci Savoy. Šéfkuchař Karel Barus vytvořil naprosto exkluzivní menu, kterému vládnou lehká moderní jídla, plné čerstvých sezónních surovin, připravené s jedinečným dotykem fantazie šéfkuchaře. To vše je doplněno originálním servírováním a láskou ke zdravému životnímu stylu. Vaši návštěvu a gastronomický zážitek Vám zajisté zpříjemní také obdivuhodný design interiéru. King´s Club bar nabízí posezení u skleny Vašeho oblíbeného nápoje v příjemném a přátelském prostředí. Vybrat si můžete z široké nabídky domácích i zahraničních vín, destilátů luxusních značek či exotických míchaných nápojů. Intimní a uvolněnou večerní atmosféru dotváří živá klavírní hudba a romantické světlo svíček

Pro správnou odpověď si můžete dojít na stránku https://savoywestend.cz/cs/

Tato soutěž již skončila

Výherci

Kristina H*********, Ostrov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

SAVOY WESTEND HOTEL KARLOVY VARY

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

SAVOY WESTEND HOTEL KARLOVY VARY

Soutěže společnosti