Konec soutěže
21. 09. 2020 20:00
Celková cena výher
5400 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Štramberk Spa
Web
Ubytování, gastronomický zážitek, lázně a masáž? Rádi se necháváte hýčkat? Hledáte luxusní dárek pro svou drahou polovičku? Balíček Romantik je pro Vás to pravé!

Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku, můžete soutěžit o Balíček Romantik – luxusní pobyt pro 2 osoby na 1 noc včetně snídaně, který dále obsahuje welcome drink, 4-chodové menu dle výběru pro 2 osoby, klasickou masáž zad (35 minut) pro 2 osoby a pivní nebo vinnou proceduru „Dvojvana“.

"Krásný dvoulůžkový pokoj je vybaven dřevěným nábytkem a stylovou koupelnou, dále je k dispozici minibar a WIFI zdarma.

Historická budova Hotelu Štramberk se nachází na náměstí stejnojmenného města. Disponuje maximální kapacitou 10 stylově vybavených pokojů. V klidném dvoře nenápadné budovy se nachází letní terasa, kde mohou hosté posedět a relaxovat u dobré kávy či sklenky vína. Součástí hotelu je útulná restaurace s krbem nabízející zážitkovou gastronomii. Budova hotelu je propojena s areálem Lašských pivních kúpelí, kde mohou hosté navštívit wellness centrum a relaxovat v dřevěných vanách či solné jeskyni. Hotelové prostory jsou pokryté bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Hotel nabízí omezené množství parkovacích míst před svou budovou, které mohou hosté za poplatek využít. 

V případě výhry dárkového poukazu je nutné si předem udělat rezervaci přes hotelovou recepci.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Vendula P********, Hlásná Třeb
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Štramberk Spa

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti