Konec soutěže
19. 10. 2020 20:00
Celková cena výher
6600 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Hotel Lesná
Web
Francouzská kosmetická značka L’Occitane a Hotel Lesná**** - výjimečný svět relaxu na jednom místě - první Spa by L’Occitane na Slovensku.

Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku, můžete soutěžit o RELAX A WELNESS POBYT V HOTELU LESNÁ ****– luxusní pobyt pro  2 osoby na 2 noci, který dále obsahuje :

 • Ubytování v dvoulůžkovém pokoji Standard (v týdnu mimo víkendu)
 • Snídaně podávané formou bufetových stolů
 • 1 x relaxační aromachologie masáž zad – 25 minut pro každou dospělou osobu
 • Neomezený vstup do hotelového bazénu a Hot zóny – sauny a vířivky – v čase otevíracích hodin
 • Kupón na 15 % slevu z masáží a ošetření L´Occitane po celou dobu pobytu
 • Možnost bezplatného využití infrasauny před masáží
 • Set kávy a čaje na pokoji
 • Vysokorychlostní připojení WiFi v celém hotelu
 • Neomezený vstup do fitness
 • Parkování zdarma

Historie

Rok 1975. Pouze s destilačním přístrojem, malým kamiónem a dobrou znalostí rostlin destiluje Olivier Baussan esenciální olej rozmarýnu, který začíná prodávat na místních trzích v Provence. Zde začíná cesta L’OCCITANE. Dnes má více jak 2 000 prodejen po celém světě. Salón Spa je přirozeným rozšířením značky L’OCCITANE: autentické ingredience s prokazatelnou účinností se spojují s tradičními technikami masáží z celého světa v jedinečných postupech, které v takovémto celku staly exkluzivní signaturou této značky. Nestřetnete se s nimi ve světě nikde jinde, mimo mezinárodní sítě salónů Spa by L’OCCITANE.

Na Slovensku najdete tento výjimečný svět relaxu pouze na jediném místě: v Lesná Spa by L’OCCITANE, který je hlavním lákadlem čtyřhvězdičkového Hotelu Lesná. Hotel leží v atraktivní lokalitě, obklopený překrásnou přírodou, v obci Stará Lesná. Po rekonstrukci byl znovuotevřený v roce 2015, už s prvním a doposud jediným Spa by L’Occitane na Slovensku.

Velký důraz při realizaci projektu byl kladený na symbiózu spojení s životním prostředím tak, aby byl minimalizovaný jeho dopad na jedinečnou a křehkou přírodu Vysokých Tater. Svěží, moderní architektura, s interiérem inspirovaným okolním prostředím, zároveň tiché prostředí mimo rušné centrum Tater, splní všechny předpoklady pro skvělý a ničím nerušený oddych, což pravděpodobně dopomohlo k přesvědčení představitelů značky L’OCCITANE navázat tuto spolupráci.

Současnost

Hotel Lesná se dlouhodobě drží v žebříčku TOP10 hotelů na Slovesku dle uznávaného hodnotitele hotelů a restaurací. Lesná Spa by L’OCCITANE mu dotváří dokonalou atmosféru harmonie a pokoje. Všechny další očekávání hotel splní svými nadstandardními službami tradiční slovenské gastronomie v inovativním a moderním provedení. To vše jsou atributy, pro které se stává stále oblíbenějším místem pro mnohé návštěvníky. Mimo toho je Hotel Lesná od doku 2018 Adult-Friendly hotelem, což znamená, že při poskytování jakýchkoliv služeb myslí především na potřeby dospělých. Snahou bylo vytvořit prostor, kde by si mohli dospělí nerušeně oddychnout a vychutnávat si klid, který předurčuje lokalita hotelu, a aby mimo luxusu a pohodlí měli dostatek času pro sebe a naplno si mohli užívat originálních služeb, které hotel nabízí.

Služby

Pokud toužíte pro pravé regeneraci těla a mysli, dopřejte si jí v autentickém Lesná Spa by L’Occitane, které Vám přináší skvělý relax s voňavým kouskem Provensálska. Nabízí bohatý výběr ošetření tváře, tělových procedur či masáží a pro dokonalé uvolnění jsou k dispozici rituály pro jednotlivce i pro páry, které jsou kombinací několika ošetření. Podstatou každé procedury jsou přírodní složky kosmetiky a ručně vykonávané postupy bez použití přístrojů či jakékoliv technologie. Právě smysl pro dotyk je srdcem filozofie Spa by L’Occitane. V Lesná Spa by L’Occitane se klade důraz na celkový zážitek, nejen na samotnou masáž. Postarají se o to masážní kóje s 3D efektem, relaxační hudba a ikonické vůně francouzského venkova, které vás přenesou do Provensálska.

Přidejte k Vašim dojmům další rozměr a ochutnejte tradiční slovenskou kuchyni v inovativním provedení. Gastronomický koncept Hotelu Lesná se opírá o ověřené tradice a přináší Vám je v nové inovaci. Jídelní lístek sestavený uznávaným šéfkuchařem Petrem Ďurčem, členem elitního Gourmet klubu, je přehlídkou kulinářského umění. Kuchaři, someliéři, baristé a barmani se s potěšením postarají, abyste si z pobytu ve Vysokých Tatrách odnesli nezapomenutelné gastronomické zážitky. Kulinářské radovánky čekají na hosty v hotelové restauraci Baux Ball denně, avšak pro skutečné gurmány, kteří hledají v gastronomii něco speciálního, organizuje hotel několikrát do roka již tradiční gastronomické víkendy se speciální degustační večeří, a to pokaždé ve spolupráci s jiným vzácným hostujícím kuchařem. Každý z těchto degustačních večerů je opravdu speciálním a výjimečným zážitkem, hostinou pro všechny smysly, která potěší nejen chutí a vůní, ale i barvami a způsobem servírování. Během ní se každý pokrm změní na umělecké dílo.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Milan D*****, Přerov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Hotel Lesná

Galerie

 • 0
 • 1
 • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti