VÝJIMEČNÝ KOMFORT BLÍZKO KARLOVÝCH VARŮ NABÍZÍ HOTEL RETRO RIVERSIDE

Redakce
16. Březen 2018
Retro Riverside je pětihvězdičkový hotel, který je vzdálen jen 3 km od Karlových Varů. Leží na krásném místě v obci Březová, přímo na břehu tichého jezera. Zde naleznou jeho hosté dokonalý klid a relaxaci.

Hotel je velmi komfortní. Je tu celkem 19 pokojů. Z nich je 14 dvoulůžkových s označením Superior rooms, 3 jsou dvoupokojovými apartmány a 1 je apartmán třípokojový s označením Captain suite. Nejluxusnější ubytování skýtá čtyřpokojový apartmán Admiral suite.

Ve všech pokojích je Wi-Fi připojení, klimatizace a moderní zvuková izolace, která zajistí, že budete mít na pokoji úplný klid. Dokonce jsou některé pokoje zařízené pro lidi se speciálními potřebami.

V hotelu je restaurace, v níž je vařena autentická a vrcholná italská gastronomie. Výrazy jako „lokální“ a „sezónní“ pro ni nejsou pouze prázdnými pojmy. Její jídelní lístek je každé tři měsíce obměňován, aby ladil s právě probíhajícím ročním obdobím.

V hotelovém wellness se vám splní sny o dokonalé relaxaci. Je vybaveno bazénem s masážními tryskami a protiproudem, dále pak vířivkou, romantickou odpočívárnou s krbem a pěti druhy saun. Pro ty, co nechtějí při pobytu v hotelu zlenivět, je v Retro Riverside moderní fitness, lidi opačného názoru mohou využít služeb některé ze zkušených masérek.