VÝSTAVA HIGH END PRAHA 2013, 5. - 6. ŘÍJNA

Michal Hutta
26. Září 2013
Čtenost článku je: [?]

HIGH END PRAHA představuje po dlouhá léta referenční standard v prezentaci toho nejlepšího z audia i videa. Zde jsou tradičně představovány nejnovější technologie, nejjasnější a nejčistší obraz, či nejhudebněji hrající systémy od elity světových výrobců. Tato výstava nabízí profil současné technologie ve všech cenových hladinách a k němu i spoustu zábavy. Zde se nechají slyšet jak špičkové gramofony, které jsou stále garantem extrémně přirozeného zvuku, tak i vysoce sofistikované digitální zdroje a reproduktory v různých designech a povrchových úpravách, takže je zcela jisté, že si zde každý najde výrobek odpovídající jeho potřebám i finančním možnostem.

Velkoryse dimenzované salónky a velké, vzdušné prostory luxusního hotelu každému zaručují zážitek bez jakéhokoliv stresu. Se zaplacením pouhé stokoruny za vstup může každý návštěvník vyhrát jednu z hodnotných cen, jako reproduktorové soustavy, kvalitní elektronika, high-endové kabely, nebo předplatné našeho nejpopulárnějšího odborného časopisu Stereo a Video.

Akce se koná 5. a 6. října 2013 v hotelu Corinthia Towers na pražském Vyšehradě. Zisk ze vstupného bude tradičně věnován českému UNICEFu.

www.high-end-praha.cz

  

CORINTHIA HOTEL PRAGUE