Vytvořte si jedinečnou vůni podle své nálady s kolekcí CLEAN EDT

17. Říjen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14016

Kolekce Clean EDT je určena pro každého, v každém věku, ale speciálně pro ženy ve věku 25-35. Je ideální pro každého, kdo hledá styl po sebe a ne pro druhé. Pro každého, kdo chce raději než svůj vzhled, podtrhnout svoji náladu. Kombinujte vůně CLEAN Skin, Air, Rain, Cool Cotton, Warm Cotton a Fresh Laundry a vytvořte si svoji jedinečnou vůni podle svého stylu a nálady.

Vůně CLEAN Warm Cotton je vyrovnaným složením teplých aldehydů, jemných květin a plného pižma. Přidání mandarinky do EDT verze, osvěžuje kompozici, a tím vytváří příjemný jas, který vyhovuje vyrovnanosti této vyzývavé vůně. Skvěle se hodí k vůním Fresh Laundry a Skin. CLEAN Air EDT přidává mladistvý dotek a vyvážení k verzi Air EDP. Kokosová voda dodává vůni hravost a zároveň zachovává původní inspiraci čistého horského vzduchu bez ztráty svěžesti citronu, růží a pižma.

CLEAN Skin EDT představuje nové srdce, které bude synonymem k vůni CLEAN Skin EDP. Zatímco si vůně udržuje čerstvost a svěžest ´vrchních tónů, střední tóny přidávají smyslnost čokolády a kokosu a zaměřuje se na vůni madagaskarské vanilky, která dotváří svěží čerstvost s jemným, krémovým pižmem. Ve vůni CLEAN Cool Cotton EDT se snoubí konvalinka a okvětní lístky jasmínu se svěžestí vodního melounu a grapefruitu. Med dodává vůni sladkost, která je ale plně vyvážena tóny pižma a cedrového dřeva. Svěžest vůně Cool Cotton je zvýrazněna právě šťavnatým grapefruitem.

CLEAN Rain EDT vyvolává mnoho známých pocitů. V EDP se značka soustředí na dopad deště na svěží květiny, V EDT objevuje, jak meloun a kokos přináší exotický déšť. Ve snaze podtrhnout svěžest je přidána šťavnatá hruška. Moderní, levandulová varianta klasické vůně CLEAN Fresh Laundry EDT se otevírá sladkostí ananasu a svěžestí ovoce, přechází do květinového srdce nočního jasmínu, orchideje, anýzu, čerstvě řezané trávy a levandule. Závěr vůně tvoří vzácné dřevo, fazolka tonka, pačuli, jantar a pižmo.

Kolekce CLEAN EDT je dostupná exkluzivně v síti Sephora v České republice a v Marionnaud na Slovensku.

Galerie