Vyzkoušejte ty nejmodernější golfové vozíky od Golf Geum Technology

Redakce
14. Květen 2018
Historie pražského designového studia Golf Geum Technology sahá do roku 2010, kdy ho založil současný CEO, vášnivý golfista a zkušený designér. Společnost se zabývá výrobou luxusních golfových vozíků. Dlouhodobou strategií firmy je zavádění inovativního designu a špičkového technologického řešení do golfového průmyslu.

V roce 2012 dokončil tým designérů práci na první generaci vozíků Decolt, která trvala dlouhé tři roky. Vozíky dostaly patent pro evropské a americké trhy a v roce 2013 byly představeny na největším světovém golfovém veletrhu v Orlandu.

Golf Geum Technology si klade za cíl neustále překonávat stávající a již zastaralé stereotypy. V roce 2014 našly vozíky oblibu u klientů z Velké Británie, Německa, ale například i z USA a Jižní Afriky a vývojáři začínají s druhou generací a elektrickou verzí vozíků. V roce 2016 získává společnost financování na podporu celosvětového prodeje a distribuce. Vývoj vozíku Decolt Grand je dokončen a začíná se s výrobou.

Vozíky disponují voděodolným dálkovým ovládáním, dvěma špičkovými švýcarskými motory a baterií Panasonic s dojezdem 36 jamek. Od konkurence se liší nejvyšší kvalitou, inovací, precizností a vášní výrobců pro tyto luxusní kousky. V nabídce jsou elektrické vozíky, dvoukolky a tříkolky ve více barevných provedení, kterým většinou dominuje černá barva.