NEWS & ARTICLES

THE WEEKND PŘEDSTAVUJE SVOU DEBUTOVOU KOLEKCI PUMA

ARTICLE BY

Abel Tesfaye a.k.a The Weeknd, tvůrčí spolupracovník a globální ambasador PUMA, představil svou očekávanou debutovou kolekci PUMA. The Weeknd je připraven ukázat světu nové styly, které odrážejí jeho osobitý styl spojený se sportovně inspirovaným designem PUMA. Některé z klíčových outfitů odhalil nedočkavým fanouškům již během svého světového turné Legend of the Fall Tour.

The Weeknd má díky svým hudebním úspěchům v čele hitparád (Billboard) a oceněním (vítěz Grammy) nesmírný vliv ve streetwear průmyslu. Vytváří vlastní pravidla, žije tvorbou a má cit pro krásu v nečekané situaci. Debutující kolekce PUMA x XO je zosobněním The Weeknda a bourá hranice klasického streetwear: bomber bundy, boty a kimona jsou doplněny odstíny camo, semiš a denim. Klasika se střetává s futurismem, vojenské detaily s luxusem.

„Značku XO budujeme již nějaký čas. Jde nad rámec produktu. Spolupráce PUMA x XO je rozšířením všeho, co jsme dělali. Pro XO je partnerství a možnost vytvářet nový smysl pro krásu s tak silným hráčem, jako je PUMA, úžasnou příležitostí,“ komentuje The Weeknd kolekci.

Kolekce je rozdělena na tři dropy, z nichž každý se vyznačuje jedinečným stylem. Tento týden byla v Las Vegas v první vlně představena historicky první bota PUMA x XO - PUMA Parallel. Nová teniska je inspirována vojenským a utilitárním stylem a její vrchní část je ozdobena luxusní italskou nubuk kůží. Hladká gumová podrážka je vybavena technologií odpružení IGNITE. Bota bude k dostání na puma.com.

Zbývající části kolekce budou představeny v průběhu letošního podzimu a jednotlivé kousky budou k dostání i u vybraných českých prodejců.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

PUMA
222315871
-
náměstí Republiky 1, Praha

Firemní články

Official Press Release

PUMA SOCIAL CLUB STORE

15.4.2013

V samotném centru Prahy v Maiselově ulici vznikl zajímavý víceúčelový prostor, kde se dají nakupovat stylová trička a tenisky, jen tak posedět s kamarády u kávy, poslouchat příjemnou hudbu a jednou za čas se taky večer bavit tak, jako nikde jinde ve městě.

Official Press Release

PUMA BLACK LABEL: HUSSEIN CHALAYAN, ALEXANDER McQUEEN A MIHARA YASUHIRO

26.5.2013

Nová kolekce PUMA Black Label spojuje tzv. high fashion se sportem. To znamená, že využívá inovativní technologie vyvinuté pro sportovní oblečení a zároveň designérský talent současných módních ikon. Jsou tři – Hussein Chalayan, Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro. Pražský PUMA Social Club Store představí produkty z kolekcí prvních dvou.

Official Press Release

NOVÝ PUMA STORE NA PRAŽSKÉM STARÉM MĚSTĚ: SPORTOVNÍ I LIFESTYLOVÉ MODELY LEGENDÁRNÍ ZNAČKY

3.12.2013

PUMA otevírá nový prodejní showroom v centru Prahy, kde v uvolněné atmosféře na prostoru 140 m² najdete nejnovější trendy pro sportovní trénink i módní šatník.

Official Press Release

UNIKÁTNÍ BĚŽECKÁ APLIKACE PUMATRAC JE NYNÍ K DISPOZICI I PRO ANDROID

1.4.2014

Běháte jinak v pondělí a jinak ve středu? I to umí aplikace popsat!

Official Press Release

S PUMOU SE BĚHÁ LÉPE

13.6.2014

Užijte si letošního příznivého počasí, je jako stvořené pro nadšence běhání. Běžecká sezóna je v plném proudu a je zde stále dostatek prostoru k zaběhnutí osobního rekordu. Inu, když ne letos, tak už asi nikdy! Pravdou také je, že krásné počasí ven vytáhne i sváteční běžce.

PUMA A NEJRYCHLEJŠÍ BĚŽEC SVĚTA PŘEDSTAVUJÍ NOVOU LIFESTYLOVOU KOLEKCI

12.8.2015

Nová lifestylová kolekce podzim/zima 2015 značky PUMA vznikla ve spolupráci s nejrychlejším mužem světa, Usainem Boltem. V kolekci jsou o modely inspirované osobním stylem Usaina Bolta a samozřejmě jeho rekordní rychlostí.

RIHANNA NAVRHLA SVOU PRVNÍ KOLEKCI BOT PUMA BY RIHANNA V PUNKROCKOVÉM STYLU

13.10.2015

Rihanna, kreativní ředitelka a ambasadorka značky PUMA, představila v září tohoto roku pod značkou FENTY svoji vůbec první kolekci bot PUMA BY RIHANNA. Model PUMA Creeper, na kterém se Rihanna kreativně podílela, kombinuje ikonické tenisky PUMA Suede s rebelskými a lehce punkovými prvky.

PUMA PŘEDSTAVUJE LEHKOU KOŽENOU KOPAČKU evoTOUCH

29.9.2016

Jedna z předních světových společností zaměřených na sport – PUMA – existuje na trhu již více než 65 let. Značka své produkty, jakými jsou obuv, oděvy a doplňky, neustále vyvíjí, aby vyhovovaly těm nejrychlejším sportovcům na planetě.

PUMA přináší svěží vítr s novou kolekcí a rozehrává hru s kampaní RUN THE STREETS

6.2.2017

PUMA chápe potřebu pro všestrannost a inovace i v rámci pouličního stylu, a proto vytvořila produkty inspirované během, které mají zároveň funkční design. Tato kolekce nabízí mladistvé a svěží outfity od hlavy až k patě vyrobené z materiálů vhodných do všech prostředí.

Aktuální KOLEKCE PUMA FENTY BY RIHANNA je inspirována 18. stoletím, kolekce AW17 školní módou

30.5.2017

V kolekci Puma Fenty by Rihanna SS17 se mísí inspirace 18. stoletím, francouzským rokokem a neoklasicismem a sportovním pouličním stylem. Jarní kolekce je charakteristická mixem extravagantních materiálů, složitých volánů, plisování, krajek, korzetových forem, hravých mašlí a proplétáním mužských a ženských aspektů.

THE WEEKND PŘEDSTAVUJE SVOU DEBUTOVOU KOLEKCI PUMA

23.8.2017

Abel Tesfaye a.k.a The Weeknd, tvůrčí spolupracovník a globální ambasador PUMA, představil svou očekávanou debutovou kolekci PUMA. The Weeknd je připraven ukázat světu nové styly, které odrážejí jeho osobitý styl spojený se sportovně inspirovaným designem PUMA.

PUMA a The Weeknd představují novinky kolekce PUMA x XO

26.10.2017

Kolekce PUMA x XO měla svůj debut v srpnu letošního roku v Las Vegas. Nyní společnost PUMA a Abel Tesfaye a.k.a The Weeknd představují z této kolekce nové produkty. Boty PUMA x XO Parallel tak nově doplňují stylové, olivově zelené tenisky a řada oblečení a doplňků, které dostaly název "Deluxe Denim".