NEWS & ARTICLES

THE WEEKND PŘEDSTAVUJE SVOU DEBUTOVOU KOLEKCI PUMA

ARTICLE BY

Abel Tesfaye a.k.a The Weeknd, tvůrčí spolupracovník a globální ambasador PUMA, představil svou očekávanou debutovou kolekci PUMA. The Weeknd je připraven ukázat světu nové styly, které odrážejí jeho osobitý styl spojený se sportovně inspirovaným designem PUMA. Některé z klíčových outfitů odhalil nedočkavým fanouškům již během svého světového turné Legend of the Fall Tour.

The Weeknd má díky svým hudebním úspěchům v čele hitparád (Billboard) a oceněním (vítěz Grammy) nesmírný vliv ve streetwear průmyslu. Vytváří vlastní pravidla, žije tvorbou a má cit pro krásu v nečekané situaci. Debutující kolekce PUMA x XO je zosobněním The Weeknda a bourá hranice klasického streetwear: bomber bundy, boty a kimona jsou doplněny odstíny camo, semiš a denim. Klasika se střetává s futurismem, vojenské detaily s luxusem.

„Značku XO budujeme již nějaký čas. Jde nad rámec produktu. Spolupráce PUMA x XO je rozšířením všeho, co jsme dělali. Pro XO je partnerství a možnost vytvářet nový smysl pro krásu s tak silným hráčem, jako je PUMA, úžasnou příležitostí,“ komentuje The Weeknd kolekci.

Kolekce je rozdělena na tři dropy, z nichž každý se vyznačuje jedinečným stylem. Tento týden byla v Las Vegas v první vlně představena historicky první bota PUMA x XO - PUMA Parallel. Nová teniska je inspirována vojenským a utilitárním stylem a její vrchní část je ozdobena luxusní italskou nubuk kůží. Hladká gumová podrážka je vybavena technologií odpružení IGNITE. Bota bude k dostání na puma.com.

Zbývající části kolekce budou představeny v průběhu letošního podzimu a jednotlivé kousky budou k dostání i u vybraných českých prodejců.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

PUMA
222315871
-
náměstí Republiky 1, Praha

Firemní články

THE WEEKND PŘEDSTAVUJE SVOU DEBUTOVOU KOLEKCI PUMA

23.8.2017

Abel Tesfaye a.k.a The Weeknd, tvůrčí spolupracovník a globální ambasador PUMA, představil svou očekávanou debutovou kolekci PUMA. The Weeknd je připraven ukázat světu nové styly, které odrážejí jeho osobitý styl spojený se sportovně inspirovaným designem PUMA.

Aktuální KOLEKCE PUMA FENTY BY RIHANNA je inspirována 18. stoletím, kolekce AW17 školní módou

30.5.2017

V kolekci Puma Fenty by Rihanna SS17 se mísí inspirace 18. stoletím, francouzským rokokem a neoklasicismem a sportovním pouličním stylem. Jarní kolekce je charakteristická mixem extravagantních materiálů, složitých volánů, plisování, krajek, korzetových forem, hravých mašlí a proplétáním mužských a ženských aspektů.

PUMA přináší svěží vítr s novou kolekcí a rozehrává hru s kampaní RUN THE STREETS

6.2.2017

PUMA chápe potřebu pro všestrannost a inovace i v rámci pouličního stylu, a proto vytvořila produkty inspirované během, které mají zároveň funkční design. Tato kolekce nabízí mladistvé a svěží outfity od hlavy až k patě vyrobené z materiálů vhodných do všech prostředí.

PUMA PŘEDSTAVUJE LEHKOU KOŽENOU KOPAČKU evoTOUCH

29.9.2016

Jedna z předních světových společností zaměřených na sport – PUMA – existuje na trhu již více než 65 let. Značka své produkty, jakými jsou obuv, oděvy a doplňky, neustále vyvíjí, aby vyhovovaly těm nejrychlejším sportovcům na planetě.

RIHANNA NAVRHLA SVOU PRVNÍ KOLEKCI BOT PUMA BY RIHANNA V PUNKROCKOVÉM STYLU

13.10.2015

Rihanna, kreativní ředitelka a ambasadorka značky PUMA, představila v září tohoto roku pod značkou FENTY svoji vůbec první kolekci bot PUMA BY RIHANNA. Model PUMA Creeper, na kterém se Rihanna kreativně podílela, kombinuje ikonické tenisky PUMA Suede s rebelskými a lehce punkovými prvky.

PUMA A NEJRYCHLEJŠÍ BĚŽEC SVĚTA PŘEDSTAVUJÍ NOVOU LIFESTYLOVOU KOLEKCI

12.8.2015

Nová lifestylová kolekce podzim/zima 2015 značky PUMA vznikla ve spolupráci s nejrychlejším mužem světa, Usainem Boltem. V kolekci jsou o modely inspirované osobním stylem Usaina Bolta a samozřejmě jeho rekordní rychlostí.

Official Press Release

S PUMOU SE BĚHÁ LÉPE

13.6.2014

Užijte si letošního příznivého počasí, je jako stvořené pro nadšence běhání. Běžecká sezóna je v plném proudu a je zde stále dostatek prostoru k zaběhnutí osobního rekordu. Inu, když ne letos, tak už asi nikdy! Pravdou také je, že krásné počasí ven vytáhne i sváteční běžce.

Official Press Release

UNIKÁTNÍ BĚŽECKÁ APLIKACE PUMATRAC JE NYNÍ K DISPOZICI I PRO ANDROID

1.4.2014

Běháte jinak v pondělí a jinak ve středu? I to umí aplikace popsat!

Official Press Release

NOVÝ PUMA STORE NA PRAŽSKÉM STARÉM MĚSTĚ: SPORTOVNÍ I LIFESTYLOVÉ MODELY LEGENDÁRNÍ ZNAČKY

3.12.2013

PUMA otevírá nový prodejní showroom v centru Prahy, kde v uvolněné atmosféře na prostoru 140 m² najdete nejnovější trendy pro sportovní trénink i módní šatník.

Official Press Release

PUMA BLACK LABEL: HUSSEIN CHALAYAN, ALEXANDER McQUEEN A MIHARA YASUHIRO

26.5.2013

Nová kolekce PUMA Black Label spojuje tzv. high fashion se sportem. To znamená, že využívá inovativní technologie vyvinuté pro sportovní oblečení a zároveň designérský talent současných módních ikon. Jsou tři – Hussein Chalayan, Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro. Pražský PUMA Social Club Store představí produkty z kolekcí prvních dvou.

Official Press Release

PUMA SOCIAL CLUB STORE

15.4.2013

V samotném centru Prahy v Maiselově ulici vznikl zajímavý víceúčelový prostor, kde se dají nakupovat stylová trička a tenisky, jen tak posedět s kamarády u kávy, poslouchat příjemnou hudbu a jednou za čas se taky večer bavit tak, jako nikde jinde ve městě.