NEWS & ARTICLES

Wellness nebo gastro zážitek? Zkuste 7 + 1 tip na vánoční dárek z Beskyd

ARTICLE BY

Vánoce jsou milou příležitostí dát lidem kolem vás najevo, že na ně myslíte. Co když už ale vaši blízcí „všechno mají“ a „nic nepotřebují“? Zkuste to s dárkem v podobě originálního zážitku, třeba od Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích, kam můžete své blízké poslat za prvotřídní gastronomií, špičkovými wellness službami, ale také třeba na sportovní či relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás 7 + 1 tip na nejprodávanější dárky letošních Vánoc:

1. Relaxační víkendový pobyt
Spa hotel Lanterna je vyhlášený mezi příznivci wellness pobytů díky komfortnímu zázemí, službám a milému personálu. Dárkem v podobě víkendového pobytu, který standardně zahrnuje snídani, večeři a neomezený vstup do wellness, neuděláte chybu.

2. Balíček „Romantické hýčkání“
Tip pro zamilované! Věnujte populární víkendový pobyt pro páry ve Spa hotelu Lanterna se snídaní do postele, romantickou večeří, masáží a neomezeným vstupem do wellness. Ideální i jako svatební či valentýnský dar, zvláště při využití nejluxusnějších apartmánů Suite Spa s vlastní vířivkou a krbem.

3. Degustační večer „Porcování medvěda“
Pošlete gurmána na mimořádný degustační večer s šéfkuchařem Terasy U Zlaté studně Pavlem Sapíkem a jeho otcem Jaroslavem. Součástí osmichodového menu budou i pokrmy z medvědího masa, které je u nás raritou. (20. 1. 2018)

4. Etiketa stolování s Ladislavem Špačkem
Při setkání s „mistrem etikety“, bývalým mluvčím prezidenta Václava Havla, si obdarovaný zábavnou formou osvěží zásady stolování a společenského chování přímo u degustační večeře v zážitkové restauraci Vyhlídka. (1. 5., 15. 12. 2018)

5. Běžecká škola Miloše Škorpila
Věnujte pobyt zasvěcený tréninku v krásné přírodě Beskyd s nejznámějším českým koučem, zasvěcený nejen sportu, ale také relaxaci. (19. – 22. 4., 11. – 14. 10. 2018)

6. Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem
Triatlon v současné době prožívá v České republice boom. Tréninkový pobyt s nejlepším českým Ironmanem Petrem Vabrouškem je pro fanouška triatlonu určitě užitečným a atraktivním dárkem. (12. – 15. 7. 2018)

7. Degustační menu v restauraci Vyhlídka
Potěšte náročného gurmána poukazem na degustaci v zážitkové restauraci Vyhlídka. Každé dva měsíce se servíruje jiné šestichodové menu s výběrem špičkových vín. Lanterna je známá moderní valašskou gastronomií a špičkovým servisem, s tímto dárkem věnujete skutečnou kvalitu.

Pokud si nejste jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, zvolte poukaz v nominální hodnotě. Obdarovaný ať si sám vybere, za co jej v Resortu Valachy utratí. Další tipy najdete na webu Resortu Valachy.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

HOTEL LANTERNA
571477300
lanterna@valachy.cz
Léskové 659, Velké Karlovice

Firemní články

Official Press Release

NECHTE SE NA VALENTÝNA HÝČKAT V HOTELU LANTERNA

22.1.2015

Užijte si romantiku na horách spojenou s lyžováním a relaxací v Beskydech. Ano, čtyřhvězdičkový hotel Lanterna je ideálním místem nejen pro zamilované. Je to totiž jeden z mála hotelů na Moravě, kde se ve špičkové kvalitě snoubí wellness služby s gastronomií a ubytovacími službami.

RESORT VALACHY LÁKÁ NA KLIDNOU DOVOLENOU A ROMANTIKU VE SPA HOTELU LANTERNA

26.5.2016

Plánování letních dovolených je v plném proudu a volná místa se postupně tenčí. Také řešíte kam letos vyrazit? Raději dáváte přednost dovolené v tuzemsku? Stále váháte? Trochu vám pomůžu s výběrem.

Kam vyrazit na letní dovolenou? Zkuste hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích

20.6.2016

Plánování letní dovolené může být pořádný oříšek. Kam vyrazit, když vás to do zahraničí příliš netáhne, ale přesto se nechcete ochudit o naplno prožité dny zaslouženého volna?
Objevte letní kouzlo Velkých Karlovic a zvláště v hotelu Lanterna spadajícího pod Resort Valachy, který najdete jen pět kilometrů za českou hranicí.

restaurace Vyhlídka

Zimní menu Spa hotelu Lanterna je inspirováno beskydskými lesy

5.12.2016

Různé druhy hub, zvěřina, borůvky i jiné lesní plody, ale také třeba pohanka či bio sýry od farmáře: to jsou suroviny, které se prolínají novým zimní menu Spa hotelu Lanterna v beskydských Velkých Karlovicích.

Podzim pro gurmány: Lanterna láká na lanýže, husu i kurz etikety

31.10.2017

Sychravý podzimní čas je jako stvořený pro gurmánské zážitky. Pečlivě se na něj připravují také kuchaři Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Wellness nebo gastro zážitek? Zkuste 7 + 1 tip na vánoční dárek z Beskyd

7.12.2017

Vánoce jsou milou příležitostí dát lidem kolem vás najevo, že na ně myslíte. Co když už ale vaši blízcí „všechno mají“ a „nic nepotřebují“?