Wellness nebo gastro zážitek? Zkuste 7 + 1 tip na vánoční dárek z Beskyd

Hana Benešová
07. Prosinec 2017
Vánoce jsou milou příležitostí dát lidem kolem vás najevo, že na ně myslíte. Co když už ale vaši blízcí „všechno mají“ a „nic nepotřebují“? Zkuste to s dárkem v podobě originálního zážitku, třeba od Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích, kam můžete své blízké poslat za prvotřídní gastronomií, špičkovými wellness službami, ale také třeba na sportovní či relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás 7 + 1 tip na nejprodávanější dárky letošních Vánoc:

1. Relaxační víkendový pobyt Spa hotel Lanterna je vyhlášený mezi příznivci wellness pobytů díky komfortnímu zázemí, službám a milému personálu. Dárkem v podobě víkendového pobytu, který standardně zahrnuje snídani, večeři a neomezený vstup do wellness, neuděláte chybu.

2. Balíček „Romantické hýčkání“ Tip pro zamilované! Věnujte populární víkendový pobyt pro páry ve Spa hotelu Lanterna se snídaní do postele, romantickou večeří, masáží a neomezeným vstupem do wellness. Ideální i jako svatební či valentýnský dar, zvláště při využití nejluxusnějších apartmánů Suite Spa s vlastní vířivkou a krbem.

3. Degustační večer „Porcování medvěda“ Pošlete gurmána na mimořádný degustační večer s šéfkuchařem Terasy U Zlaté studně Pavlem Sapíkem a jeho otcem Jaroslavem. Součástí osmichodového menu budou i pokrmy z medvědího masa, které je u nás raritou. (20. 1. 2018)

4. Etiketa stolování s Ladislavem Špačkem Při setkání s „mistrem etikety“, bývalým mluvčím prezidenta Václava Havla, si obdarovaný zábavnou formou osvěží zásady stolování a společenského chování přímo u degustační večeře v zážitkové restauraci Vyhlídka. (1. 5., 15. 12. 2018)

5. Běžecká škola Miloše Škorpila Věnujte pobyt zasvěcený tréninku v krásné přírodě Beskyd s nejznámějším českým koučem, zasvěcený nejen sportu, ale také relaxaci. (19. – 22. 4., 11. – 14. 10. 2018)

6. Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem Triatlon v současné době prožívá v České republice boom. Tréninkový pobyt s nejlepším českým Ironmanem Petrem Vabrouškem je pro fanouška triatlonu určitě užitečným a atraktivním dárkem. (12. – 15. 7. 2018)

7. Degustační menu v restauraci Vyhlídka Potěšte náročného gurmána poukazem na degustaci v zážitkové restauraci Vyhlídka. Každé dva měsíce se servíruje jiné šestichodové menu s výběrem špičkových vín. Lanterna je známá moderní valašskou gastronomií a špičkovým servisem, s tímto dárkem věnujete skutečnou kvalitu. Pokud si nejste jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, zvolte poukaz v nominální hodnotě. Obdarovaný ať si sám vybere, za co jej v Resortu Valachy utratí. Další tipy najdete na webu Resortu Valachy.