Wellness & Spa v centru Prahy: když chcete chvíli jen pro sebe

Redakce Luxus.cz
10. Leden 2017
Dominantou známého pražského Wellness & Spa je vyhřívaný dvacetimetrový bazén s mramorovou mozaikou. Jeho klidná vodní hladina, obvykle osvětlená pouze tlumeně, představuje lákavý způsob, jak smýt starosti všedního dne a současně i protáhnout svaly.

Svůdná je i perličková lázeň a vodní masážní lůžka, kam můžete zaplavat přímo z bazénu. Skvěle se hodí k uvolnění svalů a chvíli naprosté relaxace nebo také pro sdílení s někým blízkým.

V malém, ale dokonale vybaveném fitness studiu najdete vše, co potřebujete pro svůj osobní trénink. Pokud teprve začínáte, k dispozici samozřejmě můžete mít profesionálního trenéra s mnoha lety zkušeností, kterým vám ochotně poradí, kde a jak začít.

Zklidnění a harmonizaci těla i duše vám zajistí naše ranní lekce jógy u bazénu. Konají se v malých skupinách se zkušenými lektorkami.

Tělo do hloubky pročistí sauna. V luxusním Wellness & Spa najdete jak klasickou saunu, tak parní lázeň. Jen máloco se vyrovná naprostému uvolnění, které se dostaví na lehátku poté, co jste rozpálili tělo v suchém horkém vzduchu a ponořili se do bazénku s ledovou vodou!

Pýchou každého kvalitního wellness jsou samozřejmě masáže a zkrášlovací procedury. Náš tým masérů patří k těm nejlepším, takže dokáže poskytnout libovolný druh tělové či obličejové masáže v té nejvyšší kvalitě.

K tomu, abyste se mohli opravdu uvolnit, samozřejmě patří harmonické prostředí. Prostory Wellness & Spa jsou proto navrženy tak, abyste v nich nalezli soukromí, komfort a soulad designu s účelem.

Pro veškeré procedury se v exkluzivním Wellness & Spa používají luxusní produkty [ comfort zone ], v nichž se snoubí to nejlepší z čisté přírody s nejnovějšími vědeckými poznatky.

Wellness & Spa je určeno hostům hotelu, avšak může sloužit i jako oáza klidu a regenerace vybraným návštěvníkům. Různé druhy členství v klubu Wellness & Spa vám poskytnou možnost využívat celé řady lákavých nabídek. Informujte se o nich na webových stránkách nebo přímo na recepci Wellness & Spa v hotelu.