NEWS & ARTICLES

The World Class Tech Case od Stow – cestujte jako pravý gentleman

ARTICLE BY
Cestovní pouzdro The World Class od Stow

Pro sérii cestovních doplňků byly firmě Stow inspirací časy, kdy byl v jisté společnosti luxus normou a každá taška či pouzdro na psací soupravu byly unikátním uměleckým dílem. Dnešní doba sice vyžaduje cestovní pouzdro uzpůsobené pro jiné propriety než jen husí brk a několik kvalitních papírů, potřeba či chuť vyjádřit svoji osobnost, životní úspěch či postavení používáním opravdu luxusních doplňků té nejvyšší kvality je stále stejná. Právě na tom je založena filozofie firmy Stow, jejíž výrobky učarovaly třeba i Meghan Markle.

Cestovní pouzdro The World Class od Stow

Příběh firmy Stow se začal psát v roce 2013 a její výrobky velmi rychle pronikly na přední místa magazínů jako British Vogue, Harper’s Bazaar či Stylist. Všechny výrobky firmy jsou navrhovány v Anglii a poté ručně vyráběny ve Španělsku místními špičkovými řemeslníky z těch nejlepších dostupných materiálů. Zákazník tak za své peníze nedostává obyčejný výrobek, dostává výrobek se skutečnou duší a osobností.

Cestovní pouzdro The World Class od Stow - iniciály

Cestovní pouzdro nabízené pod názvem The World Class Tech Case je právě takovým produktem. Pouzdro je vyrobeno z nejlepší španělské kůže, dokonale ohebné, a z měkkých, semiši podobných vláken. Výsledkem je výrobek, který je nesmírně příjemný na dotek. Vnitřek pouzdra je koncipován pro dnešní dobu. V zavřeném stavu má pouzdro rozměry 20.7 x 26.3 x 3 cm a pohodlně se do něj vejde tablet do velikosti displeje 9.7“. Právě pro něj přidává Stow do balení i powerbanku (pouzdro lze však objednat i bez ní) a kabely a univerzálním cestovním adaptérem. Uvnitř potom naleznete i zápisník Moleskine.

Cestovní pouzdro The World Class od Stow - powerbanka

Cestovní pouzdro je nabízené v několika barevných provedeních a zákazník si může zvolit také vyražení vlastních iniciálů v bílé nebo zlaté barvě. Je zřejmé, že výrobky firmy Stow nejsou pro každého, jsou zkrátka exkluzivní v tom nejlepším slova smyslu.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

STOW LONDON LIMITED
0333 305 5271
customerservice@stowlondon.co.uk
Pear Tree Cottage, Smiths End Lane, Barley, Royston, Hertfordshire, SG8 8LH

Firemní články

Cestovní pouzdro The World Class od Stow

The World Class Tech Case od Stow – cestujte jako pravý gentleman

30.4.2018

Pro sérii cestovních doplňků byly firmě Stow inspirací časy, kdy byl v jisté společnosti luxus normou a každá taška či pouzdro na psací soupravu byly unikátním uměleckým dílem.