NEWS & ARTICLES

XIII. ROČNÍK FASHION STARS NIGHT SE USKUTEČNIL V MAGICKÉM PROSTORU PRAŽSKÉ KŘIŽOVATKY

ARTICLE BY

Ve středu 31. 1. 2018 se konal již XIII. ročník módního společenského večera Fashion Stars Night. Projekt, který se originálním českým módním designérům a značkám věnuje již od roku 2003, představil za dobu své existence již více než 50 návrhářů. Za konceptem akce i jeho produkční realizací stojí po celou dobu autorka projektu Janina Šlemínová, CEO agentury Stars Events.

Anna Mimieux

Letos se Fashion Stars Night vrátila do ikonické Pražské křižovatky. Svou tvorbu zde představila čtveřice módních návrhářek: Anna Mimieux, Jana Kuzmová tvořící pod svou značkou KUZMI, Petra Šafářová se značkou P. Š Objects a Mirka Talavašková.

P. Š Objects

Módní show zhlédlo během slavnostního večera více než 500 hostů. Pozvání přijali zástupci módního průmyslu i prémiových značek jiných odvětví, stejně jako významní hosté z řad samosprávy a společenského života. Společným jmenovatelem vybraných kolekcí byly originalita, ženskost a elegance.

KUZMI

Atmosféru večera podpořilo Genius loci Pražské křižovatky společně s dech beroucím živým vystoupením Josephine and the Band.

Mirka Talavašková

Autorka projektu Janina Šlemínová, CEO Stars Events, říká: „Český módní svět netrpí nedostatkem talentů, naopak. Jen málo z nich má však stále reálnou šanci dostat se k finálnímu zákazníkovi. A to je pro mne jedním z důvodů, proč mne stále baví i prostřednictvím projektu Fashion Stars Night podporovat lokální tvorbu a ukázat její jedinečnost lidem, kteří se k ní běžně nedostanou, a přitom disponují značnou kupní silou. Naším záměrem je profesionálně a s nápadem odprezentovat tvorbu našich designérů s potenciálem tvořit pro reálného zákazníka. Nedílnou součástí tohoto projektu jsou i stabilní partneři, kteří měli v rámci akce již tradičně příležitost se prezentovat.“

Móda je záležitostí okamžiku, vyvolává emoce, které přetrvávají. Nepřináší jen inspiraci ale i paměťovou stopu a tým Fashion Stars Night s touto myšlenkou dlouhodobě pracuje. Už 13 let je tento projekt jedním z mála konceptů módních akcí, které mají snahu trvale podporovat rozvoj módního odvětví v České republice stejně jako jeho vnímání.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

STARS EVENTS s.r.o.
+420 222 521 226
info@stars.cz
Pod Vilami 785/22, Praha

Firemní články

XIII. ROČNÍK FASHION STARS NIGHT SE USKUTEČNIL V MAGICKÉM PROSTORU PRAŽSKÉ KŘIŽOVATKY

8.2.2018

Ve středu 31. 1. 2018 se konal již XIII. ročník módního společenského večera Fashion Stars Night. Projekt, který se originálním českým módním designérům a značkám věnuje již od roku 2003, představil za dobu své existence již více než 50 návrhářů.