ZáBAVA

tw4jkyfY4HE

JIŽ ZA NĚKOLIK DNÍ PŘIJDE DO KIN FILM SUBURBICON: TEMNÉ PŘEDMĚSTÍ

6.11.2017

Na tento americkobritský krimi film s prvky mysterióznosti se můžete těšit již 9. listopadu, kdy bude mít u nás premiéru. Diváky zavede do 50. let a prosluněného středo-amerického městečka Suburbicon, kdy zde bylo bezstarostné a idylické žití. Malebné domky s upravenými trávníky byly dokonalým místem pro šťastné rodiny.

JIŽ BRZY PŘIJDE DO KIN RODINA MONSTER - PŘÍŠERÁKOVI

30.10.2017

2. listopadu přijde do českých kin animovaná komedie Příšerákovi pojednávající o ne právě šťastné rodince Wishbonových. Máma Emma má knihkupectví, které je před krachem, táta Frank je přepracovaný a každý den trpí pod tyranským šéfem.

O naději, která dává lidem křídla: Vykoupení z věznice Shawshank

24.10.2017

Vykoupení z věznice Shawshank je jeden z nejlepších a nejoblíbenějších filmů, které kdy byly natočeny. V tomto americkém dramatu z roku 1994 doslova září Tim Robbins a Morgan Freeman. Nyní tento film, který by neměl chybět v žádné kvalitní filmotéce, nabízí společnost Bioscop na Blu-ray.

Poslední rytíř, zatím nejlepší Transformers vůbec

16.10.2017

Máte-li rádi akční filmy, neměli byste si nechat ujít letošní novinku Transformers: Poslední rytíř. Společnost Biosonic tento americký snímek od konce října nabízí také ve formátu 3D na Blu-ray. Kromě filmu samotného obsahuje také několik zajímavých bonusů.

Chatrč: Nikdy nejsi úplně sám

9.10.2017

Chatrč je americké drama, které přišlo do kin letošního roku. Nyní jej i společnost Bioscop nabízí ve formátu Blu-Ray. Film byl natočen podle světového bestselleru Williama Paula Younga. A co se dalo očekávat, i filmové zpracování se stalo velmi oblíbené.

Subscribe to RSS - Zábava