ZáBAVA

Masaryk, životopisné drama se skvělým Karlem Rodenem

16.9.2017

Film Masaryk od režiséra Julia Ševčíka přišel do kin loňského roku. U diváků si brzy našel oblibu. Toto historické, československé drama, se řadí k těm filmům, které se jen tak neomrzí, a proto je dobré mít je doma ve špičkové kvalitě. Od září letošního roku ho společnost Bioscop nabízí také ve formátu Blu-ray.

Lyžování v Dubaji

8.9.2017

Průměrná teplota v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, ani v nechladnějších měsících neklesá pod 22-23 stupňů. V létě je potom vyšší než 40 stupňů. Není proto divu, že dubajský krytý lyžařský areál je proslulý po celém světě a je jednou z velkých atrakcí tohoto pouštního města.

EMI, jedna z nejvýznamnějších hudebních společností světa

7.9.2017

EMI je jedním z největších jmen v dějinách hudby s kořeny táhnoucími se do samotných počátků nahrávání. EMI byla vždy v popředí hudby po celém světě, a přinášela mu tak různorodé a vlivné umělce, jako Beatles, Queen, Pink Floyd, Robbie Williams, Beach Boys či Marii Callas. Původně neznámým lidem dala světovou proslulost.

Legendání film Kmotr vyšel v nové edici

21.8.2017

Nová kolekce Kmotr v edici Omerta přináší filmy Francise Forda Coppoly mapující vzestup a pád rodiny Corleonů, v podobě, jakou si nadčasová trilogie zaslouží. Spolu s restaurovanými filmy totiž obsahuje exkluzivní, dosud nevydané sběratelské předměty.

BIOSCOP

Již za pár dní přijde do kin film Po strništi bos

14.8.2017

Film Po strništi bos, který má premiéru 17. srpna, s čerpá ze vzpomínek na dětství, které prožil Zdeněk Svěrák za války na venkově. Svým námětem zapadá do řady filmů Obecná škola, Kolja a Vratné lahve, v nichž rodinná tvůrčí dvojice vypráví o různých fázích života mužského protagonisty na pozadí dějinných událostí.

Ghost in the Shell: nervydrásající SCI-FI se Scarlett Johansson

7.8.2017

Vizuálně podmanivý snímek se odehrává v budoucnosti, v níž je lidstvo závislé na moderních technologiích víc než kdy dřív. Major (Scarlett Johansson) věří, že byla zachráněna ze spárů smrti, aby se stala první svého druhu: lidskou myslí uvnitř robotického těla, sestaveného k boji proti kyberzločinu.

V zábavním parku BELANTIS se rozhodně nudit nebudete!

4.8.2017

Znáte to sami. Děti mají prázdniny, Vy nemáte příliš dovolené a je nutné je nějak zabavit. Ideální volbou je vyvést je do zábavního parku BELANTIS, který se nachází na východě Německa, rovných 10 km od Lipska. Tento výlet zvládnete za víkend a věřte, že celá rodina bude nadšena.

Subscribe to RSS - Zábava