ZáBAVA

Poslední rytíř, zatím nejlepší Transformers vůbec

16.10.2017

Máte-li rádi akční filmy, neměli byste si nechat ujít letošní novinku Transformers: Poslední rytíř. Společnost Biosonic tento americký snímek od konce října nabízí také ve formátu 3D na Blu-ray. Kromě filmu samotného obsahuje také několik zajímavých bonusů.

Chatrč: Nikdy nejsi úplně sám

9.10.2017

Chatrč je americké drama, které přišlo do kin letošního roku. Nyní jej i společnost Bioscop nabízí ve formátu Blu-Ray. Film byl natočen podle světového bestselleru Williama Paula Younga. A co se dalo očekávat, i filmové zpracování se stalo velmi oblíbené.

ESA Z PRALESA, ANIMOVANÝ FILM, KTERÝ VAŠE DĚTI POBAVÍ

25.9.2017

Chodíte-li rádi se svými ratolestmi do kina, neměli byste si nechat ujít film Esa z pralesa. Tento animovaný film přijde do našich kin 5. října. Hlavní postavou tohoto je Maurice, který sice vypadá jako obyčejný tučňák, ale uvnitř jeho hrudi bije statečné srdce tygra. Však byl také vychován hrdou tygřicí.

Masaryk, životopisné drama se skvělým Karlem Rodenem

16.9.2017

Film Masaryk od režiséra Julia Ševčíka přišel do kin loňského roku. U diváků si brzy našel oblibu. Toto historické, československé drama, se řadí k těm filmům, které se jen tak neomrzí, a proto je dobré mít je doma ve špičkové kvalitě. Od září letošního roku ho společnost Bioscop nabízí také ve formátu Blu-ray.

Lyžování v Dubaji

8.9.2017

Průměrná teplota v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, ani v nechladnějších měsících neklesá pod 22-23 stupňů. V létě je potom vyšší než 40 stupňů. Není proto divu, že dubajský krytý lyžařský areál je proslulý po celém světě a je jednou z velkých atrakcí tohoto pouštního města.

EMI, jedna z nejvýznamnějších hudebních společností světa

7.9.2017

EMI je jedním z největších jmen v dějinách hudby s kořeny táhnoucími se do samotných počátků nahrávání. EMI byla vždy v popředí hudby po celém světě, a přinášela mu tak různorodé a vlivné umělce, jako Beatles, Queen, Pink Floyd, Robbie Williams, Beach Boys či Marii Callas. Původně neznámým lidem dala světovou proslulost.

Subscribe to RSS - Zábava