ZACHYŤ TE JEDINEČNÉ OKAMŽIKY SE SAMSUNG GEAR 360

Andrea Mevaldová
18. Květen 2016
Objevte nový způsob zachycování a sdílení vašich okamžiků s nejnovější kamerou od společnosti Samsung, která vám umožní pořizovat 360° videa, ukládat je do mobilních zařízení Samsung Galaxy a nahrávat je na sociální sítě. Vlastní obsah lze použít i ve virtuální realitě s Gear VR.

Jelikož Gear 360 poskytuje naprosto nevšední vizuální zážitek a je určená hlavně pro cestování, sportování, slavnostní příležitosti a všechny ostatní činnosti mezi tím. Kamera Samsung Gear 360 je vybavena duálními objektivy s efektem rybího oka, přičemž oba mají 15megapixelové snímače. Díky objektivu Bright Lens F2.0 zachycujíce snímky ve vysokém rozlišení i za zhoršených světelných podmínek, ve kterých mohou uživatelé vytvářet i plně panoramatická videa.

Lehký, kompaktní design a kulatý tvar Samsung Gear 360 splňuje podmínky na přenosnost při natáčení na cestách i při indoorových aktivitách. Ve výbavě Gear 360 nechybí stativ a je kompatibilní také s širokým výběrem doplňků a stojanů na trhu. Skutečný 360stupňový zážitek při sledování vlastního obsahu si uživatelé vychutnají s brýlemi Samsung Gear VR.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor