Zaleťte si do portugalských hotelů Martinhal

Hana Benešová
24. Červenec 2017
Většina cestovatelů, kteří míří do Portugalska, hlavně do lokality Faro jsou rodiny s dětmi či páry, které hledají zajímavou a neotřelou dovolenou u moře, respektive u oceánu. Portugalsko a zejména jižní oblast Algarve je oblíbené i u golfistů, kterých sem přijíždí každý rok více. Do Algarve lze přiletět na letiště Faro s přestupem v Lisabonu, odkud sem létá hodně nízkonákladových aerolinek. Do Lisabonu nabízí přímý let z Prahy TAP Portugal, ČSA a Smart Wings.

MARTINHAL FAMILY HOTELS & RESORTS Hotely Martinhal se zaměřují především na rodiny, které rády kombinují luxusní dovolenou s pestrými službami zaměřenými na každého člena. Síť hotelů a resortů Martinhal naleznete v nejprestižnějších lokalitách Portugalska – u moře, ve vyhlášených golfových oblastech a samozřejmě v hlavním městě. Značka Martinhal v sobě snoubí luxus, design a pohostinnost s důrazem na rodinu a její individuální potřeby. Název Martinhal Family Hotels & Resorts pochází z umístění prvního hotelu tohoto konceptu Martinhal Sagres Beach Family Resort Hotel, který letos oslavil 10 let, na pláži Martinhal. Majiteli značky jsou manželé Chitra a Roman Stern, kteří mají 4 děti.

MARTINHAL SAGRES BEACH FAMILY HOTEL Je umístěn v nádherné lokalitě západní Algarve s výhledem na moře, přímo v národním parku a blízko historické části města Sagres. Komplex zahrnuje 5*hotel s 37 pokoji (každý má výhled s terasou nebo předzahrádkou s výhledem na moře) a prostorné rodinné domy a vilky. Nezbytnou součástí konceptu jsou rodinné prvky, například 5 dětských klubů pro děti různého věku od 6 měsíců až po náctileté, dětský program v restauracích, který umožní rodičům vychutnat si v klidu jídlo a pestrá škála sportovních a volnočasových aktivit od vyhřívaných bazénů, zen-lázní až po možnost surfování.

MARTINHAL QUINTA FAMILY GOLF RESORT Leží v jedné z nejprestižnějších golfových oblastí v Evropě, v Quinta do Lago, bohaté nejen na golfové, ale i ostatní volnočasové aktivity. Komplex čítá rozsáhlý výběr 4* soukromě vlastněných luxusních domků a vil, každý s vlastním bazénem a zahradou. Součástí pronájmu vily je i přístup do klubové části s dětským klubem Raposinhos pro děti od 6 měsíců do 8 let, M Barem a zmrzlinárnou, restaurací O Terraco s možností snídaně formou bufetu, obchůdkem Deli & Bake a místností pro děti s aktivitami playstation, billiard a dalšími. Klubový prostor zahrnuje i venkovní bazény a dětské hřiště s trampolínou, pískovištěm a dalšími aktivitami pro děti.

MARTINHAL LISBON CASCAIS FAMILY HOTEL Umístění skvěle kombinuje městský zážitek s historickou Sintrou, scénickým Guincho a nádhernou oblastí Cascais. Hotel stojí v těsné blízkosti prestižních golfových areálů Quinta da Marinha a Oitavos. Martinhal Cascais zaručí báječnou dovolenou pro všechny rodiny, které hledají služby ve vysokém standardu a perfektní odpočinek. Rodiny se mohou ubytovat v 84 pokojích různých velikostí a možností propojení. Komplex Martinhal Cascais tvoří i dětský klub s rozlohou na více než 700 m2, klubová místnost, hřiště s různými aktivitami, 2 restaurace, M Bar, dva venkovní a jeden vnitřní bazén včetně lázní .

MARTINHAL LISBON CHIADO FAMILY SUITES V roce 2016 byl otevřen jako první městský Elegant Family Hotel s umístěním přímo v centru staré části Lisabonu. 37 apartmá, dětský klub s bohatými službami a rodinná kavárna nabízí rodinám i párům perfektní zázemí pro objevování krás Lisabonu. Dětský Pyjama klub se zavírá až v půl dvanácté v noci, své ratolesti můžete bez obav nechat profesionálním chůvám a vyrazit na večeři či drink.