Capri
Konec soutěže
21. 02. 2020 20:00
Celková cena výher
3288 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
Kosmetika Capri
Web

Kdy jindy si dopřát péči o pleť s růžovým olejem než právě na den svatého Valentýna. Kosmetika Capri přináší zamilované duo produktů, které zvýší jemnost a jas pleti. Posílí její pevnost i pružnost. Omezuje tvorbu vrásek. Jde o denní a noční krém s růžovým olejem značky Le Chaton.

Kozí mléko v krémech obsažené je nesmírně bohaté na aminokyseliny a minerály. Obsahuje vzácné mastné kyseliny, které blahodárně působí na naši pokožku. Je bohatým zdrojem přírodních hydratačních látek a jeho účinky na naši pleť jsou téměř zázračné.

Růžový olej ze semen šípků má vynikající regenerační, pěstící a zklidňující účinky. Intenzivně ošetřuje a vyhlazuje pokožku a podporuje vitalizaci zralé pleti.

 

Získejte v naší soutěži luxusní duo růžových pečujících produktů

 

Získejte v naší soutěži luxusní duo růžových pečujících produktů

Získejte v naší soutěži luxusní duo růžových pečujících produktů

DENNÍ OMLAZUJÍCÍ KRÉM S RŮŽOVÝM OLEJEM

NOČNÍ REGENERAČNÍ KRÉM S RŮŽOVÝM OLEJEM

Krémy jsou plné čerstvých rostlinných buněk. Ty jsou vyráběny podle patentované technologie jemné enzymatické extrakce biologicky aktivních látek z rostlin ve formě čerstvých buněk se zachováním svých přirozených vlastností.

 

DENNÍ OMLAZUJÍCÍ A NOČNÍ REGENERAČNÍ KRÉM S RŮŽOVÝM OLEJEM

DENNÍ OMLAZUJÍCÍ A NOČNÍ REGENERAČNÍ KRÉM S RŮŽOVÝM OLEJEM

Denní krém je velmi jemnou emulzí obsahující intenzivní hydratační a vitaminové složky, které blahodárně působí na zklidnění a regeneraci pleti. Má detoxikační účinky. Emulze je velmi lehká, příjemná, dobře se roztírá a nádherně voní. Krém je vhodný pro všechny typy pleti. Přírodní komplex účinných hydratačních komponentů zajišťuje pleti potřebnou vlhkost a chrání ji před ztrátou vody. Cena krému je 548 Kč za 50 g.

Noční krém má také velmi příjemnou konzistenci, zvyšuje jemnost a jas pleti, posiluje její pevnost a pružnost, omezuje tvorbu vrásek. Je určen pro noční ošetření citlivé, zvláště suché a zralé pleti. Díky obsahu mastných emolientů a vosku, tvoří na pleti ochranný film, který je zvlášť vhodný v zimních obdobích, či pro péči o namáhanou a velmi vysušenou pleť. Krém dokonale vyhlazuje pokožku, podporuje vitalitu a regeneraci, reguluje tvorbu kožního mazu a zklidňuje záněty. Cena krému je 548 Kč za 50 g.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a duo růžových krémů může být Vaše.

Nápovědu najdete na www.kosmetikacapri.cz.                     

 

O Kosmetice Capri

Přípravky Kosmetiky Capri se vyrábějí v Čími u Nového Knína, jsou lokální a tím pádem způsobují minimální dopravní a skladovací zátěž, nezatěžují výrobou ani svými obaly životní prostředí, jsou 100% recyklovatelné, podporují obnovu a zachování živočišného druhu - koz.

Přípravky a další informace jsou k dispozici 24 hodin denně na www.kosmetikacapri.cz

Tato soutěž již skončila

Výherci

Božena L****, Jeseník
Jakub Č*****, Svitavy
Jiří H***, Čáslav
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
Získejte v naší soutěži luxusní duo růžových pečujících produktů
DENNÍ OMLAZUJÍCÍ A NOČNÍ REGENERAČNÍ KRÉM S RŮŽOVÝM OLEJEM
Capri

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti