Prague Fear House
Konec soutěže
02. 07. 2019 20:00
Celková cena výher
4500 Kč
Počet výherců
5
Výhru jsme získali od
Prague Fear House
Web

Koncept Prague Fear House se těší mezi návštěvníky velkému úspěchu. Nahlédněte pod pokličku světa adrenalinu, strašidelné prohlídky, která vás dostane na kolena. Patnáctiminutová prohlídka dokáže dostat do úzkých i ty, kteří mají pro strach uděláno. Zasoutěžte si o vstupenky a zažijte horor na vlastní kůži.

Nejedná se o únikovou hru, ale koncept „haunted house“ neboli strašidelného domu, kde návštěvníky děsí skuteční lidé – herci. Příběh domu je založen na pověsti sadistické rodiny, která v minulosti obývala jeho sklepení, a otrlí jedinci, kteří navštíví tento dům, se s jeho historií a obyvateli setkají tváří v tvář.
Součástí Prague Fear House je i podzemní hororový bar. Čeká tu na vás pohodlné sezení, bar s interaktivními světelnými prvky a speciálně sestavené menu v podobě hororových drinků. Prostory vytvářejí stylové prostředí nejen pro vychutnání si velké škály drinků při posezení s přáteli ve večerních hodinách, ale bar je vhodný také pro oslavy narozenin, firemní párty a další společenské akce.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Oldřich D*****, Jirkov
Dalibor V******, Plzeň
Matěj T******, Pelhřimov
Andrea Ž**, Mělník
Vítězslav V***, Šternberk
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Prague Fear House

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti

Prague Fear House